Ozone Rage Z90 – kolejne słuchawki od gamingu

Na rynku pojawiły się kolejne słuchawki tym razem produkcji firmy Ozone. Producent postanowił nazwać je Rage Z90. Urządzenie jest wstanie obsłużyć dźwięk 5.1. Ozone Rage Z90 zostały pokryte zmatowionym plastikiem oraz powierzchnią antypoślizgową, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Ponadto pałąk słuchawek jest metalowy, co zwiększa wytrzymałość.

Słuchawki Rage Z90 posiadają regulowaną wysokość dzięki temu możemy dostosować je praktycznie do wielkości każdej głowy. Wyróżniającą cechą Rage Z90 są dosyć spore muszle z miękkimi gąbkami. Użytkownik może spędzić sporo czasu przed ekranem komputera bez konieczności robienie sobie przerw.

Wewnątrz muszli znajdziemy trzy głośniki oraz subwoofer. Ponadto producent oddaje do dyspozycji oprogramowanie, które pozwoli na dostosowanie dźwięku do odpowiedniego tytułu. Na wyposażeniu Ozone Rage Z90 znajduje się także odczepiany mikrofon. Przewód mikrofonu jest elastyczny, co pozwala ustawienie go w odpowiedniej pozycji. Bardzo istotnym elementem jest dioda LED, która znajduje się na końcu. W momencie nagrywania świeci się na czerwono.

W zestawie z Ozone Rage Z90 znajdziemy podstawkę magnetyczną, którą możemy wykorzystać do osadzenia pilota. Pilot posiada regulację głośności oraz przycisk wyciszający mikrofon.

Osoby, które nabędą słuchawki otrzymają gratis w postaci 16 GB pendrive. Ozone Rage Z90 zostały wycenione na 449 złotych. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież