Projektor laserowy – Nec PX1004UL

Na rynku pojawił się kolejny projektor laserowy oznaczony symbolem PX1004UL firmy Nec. Główne cechy, którymi wyróżnia się projektor to możliwość wyświetlania obrazu w jakości 4K oraz bezobsługowe działanie do 20 tysięcy godzin. Ponadto Nec PX1004UL dysponuje jasnością 10000 ANSI Lumenów i jest uzupełnieniem linii projektorów z źródłem światła SSL.

Projektor laserowy Nec PX1004UL jest dostosowany do pracy trybie dwudziestoczterogodzinnym i jest połączeniem technologii DLP z natywną rozdzielczością WUXGA. Jak podaje producent w swojej informacji prasowej urządzenie jest przeznaczone do dużych audytoriów na uczelniach wyższych, budynkach kulturalnych tj. muzea oraz w innych miejscach gdzie jakość obrazu ma pierwszorzędne znaczenie.

Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager for Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe, powiedział: “Niski całkowity koszt posiadania jest kluczowy w wielu branżach, w których używa się projektorów instalacyjnych. Bez filtrowy projektor PX1004UL, który nie wymaga wymiany lampy jest niewątpliwą korzyścią w takich przypadkach. Projektor laserowy pozwala na uzyskanie doskonałej jakości obrazu przy jednoczesnym utrzymaniu wydatków eksploatacyjnych na niskim poziomie.”

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież