iiyama T2252MSC-B1- bardzo solidny monitor dotykowy

Japońska firma produkująca monitory wprowadziła do oferty monitor dotykowy. Firma iiyama oznaczyła monitor symbolem T2252MSC-B1. Jak podaje producent urządzenie charakteryzuje się dużą wytrzymałością i spełni wymagania wielu użytkowników. iiyama T2252MSC-B1 wykorzystuje matrycę IPS, a obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 1920x1080 pikseli, czyli popularnym FULL HD.

Monitor iiyama T2252MSC-B1 jest wyposażony w 10 punktów dotykowych. Warto również dodać, że monitor jest wstanie wykryć dotyk ręki w rękawiczce oraz rysik. Dodatkowo producent zastosował powłokę ochronę na ekran, którą bardzo ciężko uszkodzić. W przypadku, kiedy uszkodzenie pojawi się działanie ekranu jest w dalszym ciągu możliwe.

Monitor iiyama T2252MSC-B1 znajdzie zastosowanie w wielu miejscach publicznych począwszy od szkół, bibliotek a skończywszy na centrach handlowych. Panel dotykowy jest umieszczony na solidnej podstawie. Sam ekran można regulować w wielu kierunkach. T2252MSC-B1 jest dostosowany do standardu VESA tak, więc można go zawiesić na ścianie.

iiyama T2252MSC-B1 posiada także głośniki oraz gniazdo słuchawkowe. Cena monitora do zaledwie 1499 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież