Słuchawki JBL E15 i JBL E35 – nowa seria słuchawek przewodowych

Firma JBL powiększyła swoją ofertę o kolejne słuchawki z serii JBL E. Nowe modele słuchawek zostały oznaczone symbolem JBL E15 oraz JBL E35. Słuchawki charakteryzują się bardzo wysoką jakością zastosowanych materiałów, z których zostały wykonane. Ponadto desgin E15 i E35 jest bardzo minimalistyczny, co z pewnością przypadnie do gustu osobom, które nie lubią zbytnio rzucać się w oczy.

Słuchawki przewodowe JBL E35 posiadają przetworniki o średnicy 40 milimetrów. Ponadto producent zastosował obicie pałąka, który dostosowuje się do głowy. Podobnie ma się kwestia nauszników, które również zostały wykonane z materiału dostosowującego się do małżowin usznych. Dzięki takim rozwiązaniom komfort użytkowania jest bardzo duży nawet przy wielogodzinnym korzystaniu z JBL E35.

Jeśli chodzi o słuchawki JBL E15 to producent zastosował w nich przetworniki o średnicy 8,6 milimetra. Podobnie jak model E35 producent zastosował materiały tej samej jakości, co również przekłada się na wysoki komfort użytkowania. W tym modelu mamy możliwość dostosowywaniu rozmiaru nakładek. Kolejną zaletą jest nieplączący się przewód, który został opleciony materiałem oraz zakrzywiony wtyk. Słuchawki pozwalają także na prowadzenie rozmów telefonicznych.

Zarówno model JBL E15 jak i E35 dostępne są w czterech kolorach: czerwonym, niebieskim, białym oraz czarnym.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież