iiyama XUB2792QSU-B1 – monitor dla profesjonalistów

W ofercie firmy iiyama pojawił się kolejny monitor z matrycą o rozmiarze 27-cali. Monitor został oznaczony symbolem XUB2792QSU-B1. Monitor wyróżnia się wśród konkurencji nie tylko wysoką jakością wykonania jaka znana jest u japońskiego producenta, ale również ultracienką ramką, która opływa wyświetlacz. Firma iiyama montuje w XUB2792QSU-B1 panel IPS.

Monitor iiyama XUB2792QSU-B1 wyświetla obraz w rozdzielczości WQHD, czyli 2560x1440 pikseli. Wyższa rozdzielczość monitora pozwala na powiększenie obszaru roboczego pulpitu o 72% w stosunku do popularnej rozdzielczości FULL HD. Wyższa rozdzielczość zostanie z pewnością doceniona przez osoby, które na co dzień zajmują się grafiką, projektowaniem w CAD czy też fotografią.

W iiyama XUB2792QSU-B1 znajdziemy szereg złącz począwszy od DVI przez HDMI, a na DisplayPort skończywszy. Dodatkowo producent zastosował w urządzeniu na tylnej części dwuslotowy hub USB. Oprócz tak oczywistych rozwiązań, które można dostrzec gołym okiem, producent zadbał o ochronę wzroku użytkownika. Wzrok chroniony jest przez redukcję niebieskiego światła, które wydobywa się z panelu monitora. Ponadto monitor wykorzystuje technologię Flicker Free, która niweluje migotanie obrazu powodujące zmęczenie wzroku.

Monitor posiada także funkcją PIVOT. Funkcja pozwala na zmianę połączenia matrycy z poziomej na pionową. Taka funkcja przydaje się przy edycji długich tekstów w edytorach tekstu.

Cena monitora iiyama XUB2792QSU-B1 to 1799 złotych. Zainteresowani?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież