Mysz Sound BlasterX Siege M04 i klawiatura Sound BlasterX Vanguard K08 – zestaw dla gracza od Creative

W ofercie firmy Creative pojawił się nowy zestaw skierowany do graczy. W skład zestawu wchodzi mysz Sound BlasterX Siege M04 oraz klawiatura Sound BlasterX Vanguard K08. Zarówno klawiaturę jak i gryzonia wyróżniają efekty świetlne oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów. Warto również wspomnieć, że jak na klawiaturę dla graczy przystało, klawisze korzystają z przełączników mechanicznych.

Mysz Sound BlasterX Siege M04 wykorzystuje sensor PixArt PMW3360 z czujnikiem podczerwieni IR LED. Maksymalne rozdzielczość jaką można wykorzystać przy M04 to 12 000 DPI, co przekłada się na bardzo precyzyjne śledzenie ruchów gracza. Mysz można unieść maksymalnie do góry na 2 mm. Dodatkowo na pokładzie gryzonia znajdziemy 7 programowalnych przycisków. Wśród nich znajdziemy przycisk snajperski oraz 3 przyciski pozwalające na zmianę ustawienia DPI. Oprócz tego firma Creative zastosowała podświetlenie LED. Użytkownik może wybrać kolor z palety 16,8 miliona kolorów.

Klawiatura Sound BlasterX Vanguard K08 wykorzystuje przełączniki mechaniczne. Wspomniany model jest pierwszą klawiaturą mechaniczną tego typu jaka pojawiła się w ofercie. Skok klawiszy wynosi maksymalnie 3,5 mm, a trwałość przycisków wynosi 70 milionów kliknięć. Wśród możliwości znajdziemy sterowanie multimediami oraz podświetlenie klawiszy, które można wybrać z 16,8 miliona kolorów.

Zarówno Sound BlasterX Siege M04 jak i Vanguard K08 pojawią się w sprzedaży w lutem bieżącego roku w cenie 79,99 euro jak i 179,99 euro.

Comments powered by CComment