Creative Flex – słuchawki dla każdego

W ofercie firmy Creative pojawiły się nowe słuchawki oznaczone symbolem Flex. Jak podaje producent w swojej informacji prasowej słuchawki posiadają soczysty bas i charakteryzują się wyraźnym i naturalnym wokalem. Firma Creative zastosowała przetworniki neodymowe o średnicy 32 mm, co pozwala uzyskać dźwięk najwyższej jakości w stosunku do ceny słuchawek Creative Flex.

Słuchawki Creative Flex to nie tylko doskonały dźwięk, ale również komfort użytkowania. Producent zastosował obicie muszli z materiału, którego użytkownik nawet nie poczuje. Ponadto nauszniki obracają się w zakresie 90 stopni, są bardzo elastyczne i dopasowują się do małżowiny usznej.

Creative Flex można w bardzo łatwy sposób złożyć do transportu. Muszle wystarczy złożyć pod pałąk i całość zapakować ze sobą. Rozwiązanie proponowane przez singapurskich inżynierów pozwalaja także na odbieranie połączeń telefonicznych w trakcie słuchania muzyki. Wbudowany pilot w przewód pozwala na sterowanie całym zestawem.

Słuchawki Creative Flex zostały wycenione na 129 złotych i są dostępne w czterech kolorach: pomarańczowym, zielonym, niebieskim oraz szarym.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież