Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator to bardzo realistyczna symulacja lotu samolotów cywilnych stworzonych przez Microsoft. Samoloty oddane są bardzo wiernie w stosunku do rzeczywistych maszyn. Otaczający nas świat poza oknami samolotów dostarczany jest z danych satelitarnych, a całość jest przeliczana dzięki mocy obliczeniowej dostępnej z Azure.

Microsoft Flight Simulator - producent i data premiery

Producent

Asobo Studio

Wydawca

Xbox Game Studios, Microsoft Studios

Data premiery PC

1 września 2020

 

Microsoft Flight Simulator - o grze

Microsoft Flight Simulator został stworzony z naciskiem na realizm. Ziemia i lotniska są bardzo dobrze odwzorowane. Po uruchomieniu gracz ma dostęp do 14 samolotów. Można zasiąść za sterami największych maszyn pasażerskich w postaci Boeinga 747 jak i niewielkiego samolotu - Cessny 172. Wśród możliwości symulatora znajdziemy możliwość lądowania na pochyłych pasach startowych, ale również na płytach lotnisk międzynarodowych. Dane dotyczące pogody pobierane są z internetu.

Należy mieć na uwadze, że gra ma spore wymagania sprzętowe, ale za to zachwyca widokami naszej błękitnej planety. W Microsoft Flight Simulator dostępne są dwa tryby gry: single i multiplayer.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież