Twitch – strzelec (ADC)

To szczur niosący zarazę na tyle groźną, że w okamgnieniu może zabić wroga. Jako radioaktywny zabójca jest postrzegany jako bardzo niebezpieczny. Przemyka się szczelinami, krętymi zaułkami, aby dotrzeć do celu i go unicestwić. Kto sobie z nim poradzi? Swoich sił spróbować może Sona, Taric, Miss Fortune, Janna, czy też Sion. Unikać go powinni: Lucian, Corki, Tahm Kench, Alistar oraz Morgana.Z kim zaś powinien połączyć siły? Zdecydowanie Galio, Jax, Malzahar, Rumble, a także Vel’Koz. Twitch dobierany jest często do takich postaci jak: Janna, Ahri, czy Lee Sin. Jakimi skillami może się poszczycić?

Jego atakiem podstawowym jest Śmiertelny Jad, którym zaraża swoją ofiarę, zdając około 6 nieuchronnych obrażeń w ciągu 6 sekund.

Zasadzka (Q) – dzięki tej umiejętności Twitch się kamufluje, otrzymując premię do szybkości ruchu, gdy zaś nie jest już w ukryciu zyskuje na premii do szybkości ataku.

Kiedy uda mu się zniszczyć przeciwnika, skill zasadzki mu się odnawia, on sam zaś jest pod wpływem swojego ataku podstawowego.

Beczka Jadu (W) jest wyrzucana w kierunku wrogiego teamu. Jednostki znajdujące się na obszarze skażonym zostają spowolnione i zainfekowane śmiertelnym jadem.

Skażenie (E) – bohater zaraża wrogie jednostki swoimi chorobami, zadając im tym samym potężne straty.

Walę na Oślep (R) – postać strzela bełtami, które mają duży zasięg, gdy tylko przebiją się przez jedną ze swoich ofiar.

W walce bohaterowi potrzebne są takie przedmioty jak: Pozdrowienia Lorda Dominika, Ostrze Nieskończoności, Ostrze Zniszczonego Króla, Huragan Runaan, Kosa Stattika oraz zaklęcie: Krwawe szpony.

Duży procent wygranych daje: Esencja Prędkości Ataku, a także Większy Glif Odporności na Magię.

Przy kreowaniu postaci warto zaznaczyć takie specjalizacje jak: Furia, Wampiryzm, Zgniatające Uderzenia, Dzikość, Bezlitosny i Niebezpieczna Gra.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież