Monitor Philips 252B9 – format 16:10 idealny do pracy?

Niebawem oferta firmy Philips powiększy się o kolejny monitor. Producent oznaczył monitor symbolem 252B9. Urządzenie charakteryzuje się wyświetlaniem obrazu w formacie 16:10. Ponadto Philips 252B9 oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań, które mają znaczący wpływ na komfort pracy. Docenią to z pewnością osoby długo pracujące przed ekranem monitora.

//

Obraz na 252B9 jest wyświetlany w rozdzielczości 1920x1200 pikseli. Producent montuje matrycę IPS, która zapewnia wyświetlanie bardzo nasyconych kolorów. Oprócz tego matryca zapewnia duże kąty widzenia – 178 stopni zarówno w pionie jak i poziomie.

Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy technologię PowerSensor, która wykrywa czy użytkownik znajduje się przed monitorem. W przypadku, kiedy monitor nie wykryje użytkownika zmniejsza jasność, a to z kolei przekłada się na zużycie energii elektrycznej. Na pokładzie Philipsa 252B9 znajdziemy również funkcję Flicker-Free. Dzięki niej nasz wzrok tak szybko się nie zmęczy. Z kolei na zmniejszenie światła niebieskiego, które jest najbardziej szkodliwe dla naszych oczu, ma wpływ funkcja LowBlue. W momencie kiedy będzie czytany dłuższy tekst ekran monitora sam dostosuje się do tego trybu pracy dzięki funkcji EasyRead.

Jak na monitor do pracy przystało Philips 252B9 umożliwia pełną regulację w pionie i poziomie. Ponadto monitor można ustawić w pozycji pionowej, tzw. Funkcja pivot. Monitor można również zawiesić na uchwycie dzięki standardowi VESA 100x100 mm. Sygnał do monitora dostarczymy za pośrednictwem złącza VGA, DVI-D, DisplayPort 1.4 lub HDMI 1.4.

Monitor Philips 252B9 będzie dostępny w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu w cenie 1109 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież