Spotify podniesie ceny swoich usług?

Lider usług strumieniowania muzyki w Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Łacińskiej przymierza się do podniesienia cen swoich usług. Na chwilę obecną eksperyment z podniesieniem ceny został uruchomiony w Skandynawii. Przypomnijmy, że Spotify dysponuje obecnie 108 milionami płatnych kont. Na podwyżkę cen mają również wpływ firmy fonograficzne.

Na chwilę obecną Spotify oferuje kilka pakietów. Wśród nich znajdziemy pakiet rodzinny w cenie 29,99 złotych. Za tą cenę z Spotify Premium może korzystać 5 osób. Spotify Duo pozwala za 24,99 na korzystanie z usługi przez dwie osoby, ale warunkiem jest zamieszkiwanie pod jednym dachem. Dla indywidualistów Spotify przygotowała pakiet za 19,99 złotych.

Wymienione ceny pakietów są w rozsądnej cenie. Od pewnego czasu firma obniża ceny i wprowadza nowe pakiety do oferty chcąc tym samym przyciągnąć coraz większą ilość osób. Gigant nie chce też podnosić na chwilę obecną cen, ponieważ cały czas jest w fazie wzrostu, a podwyżka może źle wpłynąć na działalność spółki.

Na koniec dodamy, że darmową wersję usługi wybiera 9 razy więcej osób. A Wy co sądzicie o tego rodzaju usługach?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież