Smartfon TP-Link Neffos X20 – nowość w ofercie

Oferta firmy TP-Link powiększa się o kolejny smartfon. Tym razem producent oznaczył urządzenie symbolem Neffos X20. Wśród wyposażenia znajdziemy podwójny obiektyw czy też ekran w formacie 19:9. Niewątpliwie największą zaletą smartfona jest jego wygląd, ale również cena w jakiej jest oferowany. A Wam jak się podoba Neffos X20?

Obraz na Neffos X20 jest wyświetlany na ekranie Dewdrop FullView IPS HD+. Ekran posiada rozmiar 6,26-cala. Całość jest zasilana przez baterię o pojemności 4100 mAh. Za zdjęcia odpowiedzialny jest podwójny aparat o rozdzielczości 13 i 5 Mpix. Aparat do wykonywania zdjęć selfie posiada rozdzielczość 8 Mpix.

Kwestii bezpieczeństwa TP-Link Neffos X20 nie odbiega od konkurencji. Dzięki skanerowi linii papilarnych oraz technologii skanowania twarzy użytkownik w sposób błyskawiczny odblokuje X20.

Na stronie producenta można przeczytać, że smartfon był poddany wielu próbom jakościowym, m.in. upadek z wysokości 10 cm, odporność na wyginanie czy też wytrzymałość przycisków zasilania i głośności.

Na sam koniec dodamy, że TP-Link Neffos X20 został wyceniony na 599 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież