Głośnik Bluetooth Hama Soundbarell – nowość w ofercie

W ofercie firmy Hama pojawił się głośnik bezprzewodowy. Producent nazwał go Soundbarell. Urządzenie oferuje komunikacje bezprzewodową z wykorzystaniem technologii Bluetooth. Głośnik dysponuje także efektem dźwięku przestrzennego, a jego maksymalna moc wynosi 60 W. Warto dodać, że po pełnym naładowaniu Hama Soundbarell jest wstanie pracować do 30 godzin.

Głośnik został wykonany w czarnej kolorystyce i nowoczesnym designie. Wysokość głośnika wynosi 15,2 cm, szerokość 31 cm, głębokość 11,8 cm. Waga to 2550 g. Soundbarell dysponuje trzema trybami pracy: wewnętrznym, zewnętrznym i 3D. Dodatkowo głośnik został wyposażony w zestaw głośnomówiący oraz funkcję ładowania dla urządzeń mobilnych.

Za zasilanie odpowiedzialna jest bateria o pojemności 7200 mAh. Stopień naładowania baterii można kontrolować na wskaźniku LED. Pełne naładowanie baterii zajmuje 3,5 godziny.

Wykorzystywana technologia Bluetooth 5.0 pozwala na oddalenie się od głośnika na odległość 10 m. W przypadku, kiedy nie mamy możliwości łączności bezprzewodowej producent udostępnił złącze 3,5 mm. Na koniec dodamy, że głośnik dysponuje klasą wodoszczelności IPX6.

Za głośnik Bluetooth Hama Soundbarell trzeba wyłożyć 349 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież