Słuchawki Takstar Forge, Rise, Splendor, Nous i TS-451M Gaming Headset – słuchawki dla graczy

W ofercie marki Takstar pojawiły się nowe słuchawki skierowane do graczy. Model oznaczony symbolem TS-451M przeznaczony jest do komunikacji. Pozostałe modele słuchawek zostały nazwane Forge, Rise, Splendor i Nous. Każdy z wymienionych modeli oferuje wirtualny system dźwięku 7.1. Wspomniany system przełoży się na lepsze odwzorowanie dźwięku podczas rozgrywki i tym samym da przewagę na polu bitwy.

Model Takstar Forge Gaming Headset oferuje tak jak już pisaliśmy system dźwięku 7.1. Słuchawki zostały wyposażone w port USB do komunikacji z komputerem. Ponadto producent zastosował w nich 40 mm przetworniki z magnesem neodymowym. Przewód został wyposażony w pilota, który pozwala na sterowanie funkcjami słuchawek. Jak na słuchawki dla graczy przystało Takstar Forge Gaming Headset posiadają także mikrofon, który można obracać. W przypadku, kiedy mikrofon jest zbędny można go złożyć, co automatycznie spowoduje jego wyłączenie. Całości dopełnia podświetlenie RGB w pełnej palecie 16.8 miliona kolorów. Cena słuchawek to 269 złotych.

Kolejnym modelem słuchawek, który pojawił się w ofercie marki Takstar to zestaw nazwany Rise. Tak jak w poprzednim modelu tak i w tym można skorzystać z dźwięku 7.1. W tym modelu znajdziemy przetworniki o nieco większej średnicy – 53 mm. Model Rise oferuje szerszy zakres dynamiki. Na kablu nie zabrakło pilota do sterowania funkcjami, włączania lub wyłączania dźwięku 7.1 i wyciszania mikrofonu. Producent zastosował wysokiej jakości układy DAC i DSP. Model Takstar Forge Gaming Headset posiada odłączany mikrofon. Słuchawki zostały wycenione na 329 złotych.

Takstar Splendor Gaming Headset posiadają wszystkie cechy opisywanego modelu Rise, ale mają coś jeszcze. Jedną z ciekawych funkcji jest system MFLF, który generuje wibracje. Co to oznacza? Nic innego jak fizyczne odczucia, np. wybuchów w grach. Ponadto użytkownik słuchawek ma do dyspozycji korektor graficzny, który pozwala na dostosowanie parametrów dźwięku. W modelu Splendor producent zastosował 50 mm przetworniki oraz zaawansowane układy DAC i DSP. Nie zabrakło także podświetlenia RGB i odłączanego mikrofonu. Model Takstar Rise Gaming Headset został wyceniona na 449 złotych.

Najbardziej zaawansowanym modelem słuchawek jest Nous. Słuchawki pracują w trybie bezprzewodowym, a ich zasięg maksymalnie wynosi 15 metrów. W tym modelu producent zastosował dźwięk 7.1 Bongiovia, który idealnie odda realia odtwarzanego materiału. Pod muszlami słuchawek kryją się 50 mm przetworniki oraz nowoczesne układy DAC i DSP. Tak jak we wcześniejszym modelu Splendor tak i w modelu Nous mamy odłączany mikrofon. Warto dodać, że słuchawki są kompatybilne z komputerami MAC, PC, ale również z konsolami PS4 i Xbox One. Za słuchawki przyjdzie nam zapłacić 449 złotych.

Na sam koniec zostawiliśmy słuchawki do komunikacji głosowej. Takstar TS-451M to uniwersalne rozwiązanie zarówno do rozmów wirtualnych, które są teraz na porządku dziennym jak i do słuchania muzyki. Producent zastosował w tym modelu 40 mm przetworniki. Mikrofon można w łatwy sposób wyciszyć. Wystarczy ustawić go w pozycji pionowej. Cena słuchawek wynosi 199 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież