Tablet z ekranem E Ink – Huawei MatePad Paper

W ofercie firmy Huawei znalazł się tablet, który jest skierowany do nieco bogatszego grona odbiorców. Producent oznaczył swoje urządzenie symbolem MatePad Paper. Urządzenie zostało wyposażone w ekran E Ink i rysik. W zestawie znajdziemy również rysik dysponujący 4096 poziomami czułości i 26 ms opóźnieniem. Dodamy, że zakup tabletu Huawei MatePad Paper to spory wydatek.

Wymiary tabletu to 225 x 183 x 6,7 mm, a waga 360 gramów. Wspomniany wcześniej wyświetlacz posiada rozmiar 10,3-cala i wyświetla obraz w rozdzielczości 1872 x 1404 piksele. Przekłada się to na 86,3 % całego, przedniego panelu. Nie zabrakło czytnika linii papilarnych oraz 4 mikrofonów i 2 głośników. Sercem całej konstrukcji jest procesor Kirin 820 E wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej.

Tablet Huawei MatePad Paper został wyposażony w łączność 5.2 LE, 64 GB pamięci na dane, WiFi 6 oraz baterię o pojemności 3625 mAh, co przekłada się na możliwość pracy przez okres 6 dni. Ponadto producent przewidział opcję szybkiego ładowania.

Pomysł Huawei na długi czas działania baterii dzięki ekranowi E Ink to bardzo dobre rozwiązanie. Można w łatwy sposób redagować dokumenty, ale również można w szybki sposób przejrzeć służbową pocztę czy też czytać książkę bez konieczności częstego ładowania.

Tablet Huawei MatePad Paper to wydatek rzędu 2400 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież