Obudowa komputerowa Antec DF800 FLUX – nowość w ofercie

W ofercie firmy Antec pojawiła się nowa obudowa komputerowa, która z pewnością przyciągnie niejedno oko. Zawdzięcza to nie tylko przystępnej cenie (93 euro), ale również w sposobie wykonania. Model DF800 FLUX, bo o nim mowa został wyposażony w różnego rodzaju kompozycje świetlne, ale również posiada sporo miejsca na komponenty komputerowe.

I tak obudowa komputerowa Antec DF800 Flux posiada rozmiary 479 x 220 x 488 mm i jest wstanie pomieścić płyty w formacie:

  • ATX,
  • micro-ATX,
  • Mini-ITX.

Antec DF800 FLUX zmieści na przednim panelu trzy wentylatory 120/140 mm, na górze tak samo i na tyle jeden o średnicy 120 mm. Producent przy zakupie obudowy montuje trzy wentylatory 120 mm na przednim panelu, jeden 120 mm na tyle i jeden 120 mm na klatce zasilacza. Osoby bardziej wymagające będą mogły zamontować do DF800 FLUX chłodzenie wodne o rozmiarze 360 mm.

W przypadku miejsca na dyski HDD producent zastosował trzy klatki, które są montowane beznarzędziowo. Jeśli ktoś ich nie użyje będzie mógł zastosować dwie klatki na dyski SSD. Do wnętrza Anteca zmieścimy GPU o długości 405 mm i zasilacze o maksymalnej długości 205 mm. Procesor będzie mógł być chłodzony chłodzeniem o maksymalnej wysokości 175 mm.

Lewy bok obudowy został wykonany z przezroczystego szkła hartowanego o grubości 4 mm. Na prawym boku znajdziemy blachę z otworami wentylacyjnymi na dole. Obudowa Antec DF800 FLUX poradzi sobie także z kurzem dzięki filtrom antykurzowym na spodzie, froncie i na prawym boku przy wspomnianych kratkach wentylacyjnych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież