Obudowa komputerowa Chieftec Scorpion 4 – co nowego?

Firma Chieftec odświeża swoje portfolio i umieszcza w nim ciekawą obudowę komputerową. Mowa o modelu Scorpion 4, która jest następcą dwuletniego już modelu z numerem 3. Na pokładzie znajdziemy m.in. cztery wentylatory z podświetleniem ARGB LED oraz przedni panel wykonany z siatki, co ma zwiększyć przepływ świeżego powietrza.

Obudowa Chieftec Scorpion 4 ma wymiary 436 x 202 x 490 mm. Do jej wnętrza zmieścimy płyty główne w maksymalnym formacie ATX. Wspomnianymi wcześniej wentylatorami można sterować przy użyciu przycisku na panelu obudowy. Jeśli jednak to za mało można skorzystać z oprogramowania dla płyt głównych. Obudowa jest zgodna z systemami RGB Fusion 2.0., Asus Aura Sync, MSI Mystic Light Sync oraz ASRock Polychrome Sync.

W obudowie zamontujemy dwa nośniki 3,5-cala i dwa 2,5-cala. Scorpion 4 zmieści zasilacz o maksymalnej długości 140 mm. Producent przygotował miejsce na 7 kart rozszerzeń i miejsce na dodatkowe chłodzenia w postaci radiatora wodnego 240 mm lub dwóch wentylatorów o średnicy 120 mm. Chłodzenie CPU może mieć maksymalnie 166 mm wysokości, a karta graficzna 349 mm długości.

Zarówno cena obudowy Chieftec Scorpion 4 jak i dostępność nie są jeszcze znane.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież