Smartfon Motorola moto g22 zaprezentowana

W ofercie firmy Motorola pojawił się kolejny smartfon z serii g. Urządzenie sprawdzi się w rękach osób, które nie mają wygórowanych wymagań. Firma oznaczyła smartfona symbolem g22. Podstawowa wersja Motoroli moto g22 będzie oferowała 4 GB pamięci operacyjnej oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Wspomnianą konfigurację kupimy za niecało 800 złotych.

Na pokładzie Motoroli moto g22 znajdziemy ekran o przekątnej 6,5-cala i rozdzielczości 1600 x 720 pikseli. Ponadto ekran jest odświeżany z częstotliwością 90 Hz. Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 5000 mAh, co w połączeniu z niską rozdzielczością będzie pozwalało na wydłużenie pracy moto g22. Producent w zestawie dokłada ładowarkę o mocy 10 W.

Sercem całej konstrukcji jest procesor MediaTek Helio G37, który jest wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej o czym już wspominaliśmy. Hardwarem zarządza system operacyjny Google Android 12, co przy tak nie drogim urządzeniu może być lekkim zaskoczeniem. Zdjęcia wykonamy 50 Mpix aparatem głównym, 8 Mpix aparatem z szerokim kątem oraz dwoma niewielkimi jednostkami 2 Mpix jako marko i czujnik głębi. Aparat na przednim panelu to matryca o rozdzielczości 16 Mpix.

Z dodatków w Motoroli moto g22 znajdziemy czytnik na kartę pamięci microSD, jack 3,5 mm, czytnik linii papilarnych, NFC i Bluetooth 5.0.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież