Mysz NZXT Lift i klawiatura mechaniczna NZXT Function – nowość w ofercie

Oferta firmy NZXT powiększyła się o klawiaturę mechaniczną oraz mysz skierowane do graczy. Gryzoń otrzymał oznaczenie Lift natomiast klawiatura Function. Klawiatura to sprzęt o klawiszach z niskim profilem. Producent oferuje ją w trzech wariantach: pełnowymiarowym, TKL oraz MiniTKL. Z kolei mysz posiada sensor optyczny w postaci PixArt 3389, a jej waga nie przekracza 67 gramów.

Klawiatura oprócz trzech wariantów do wyboru otrzymuje podkładkę pod nadgarstki, która ma podnieść komfort w trakcie pisania, ale również podczas długich sesji w grach. Producent umożliwił również wymianę przełączników na dowolne, zgodne z MX. Z lewej strony klawiatury producent umieścił rolkę do regulacji głośności i przycisk pozwalający na sterowanie podświetleniem. Połączenie z komputerem jest możliwe za pośrednictwem kabla USB typu C, który jest odłączany.

Drugie akcesorium, które zawitało w portfolio firmy NZXT to mysz Lift. Maksymalna czułość myszy wynosi 16000 DPI. Firma zastosowała w myszce przełączniki Omron, które gwarantują 20 milionów kliknięć trwałości. Ponadto przewód łączący mysz z komputerem został opleciony oplotem typu Paracord.

Firma NZXT dokłada do klawiatury i myszki dedykowane oprogramowanie nazwane NZXT Cam. Wykorzystując oprogramowanie użytkownik może sterować podświetleniem oraz zapisywać swoje własne makra. Mysz również pozwala na zmianę podświetlenia, ale także na zmianę czułości sensora i parametru polling rate.

Klawiatura mechaniczna NZXT Function została wyceniona na 159,90 euro w przypadku wersji pełnowymiarowej. Mysz NZXT Lift to wydatek rzędu 59,99 euro.

Comments powered by CComment