Logitech Lift – bezprzewodowa mysz ergonomiczna

Firma Logitech zaprezentowała nową mysz bezprzewodową. Gryzoń pracuje w pozycji wertykalnej, co oznacza, że mysz jest ergonomiczna i przeznaczona do wielogodzinnej pracy. Urządzenie otrzymało symbol Lift i będzie dostępne w trzech kolorach: różowym, białym i grafitowym. Wersja grafitowa będzie dostępna także dla osób leworęcznych.

Mysz Logitech Lift jest zaliczana do serii Ergo. Kształt Logitech Lift został opracowany przy współpracy z osobami testującymi w ramach laboratorium Logitech Ergo Lab. Dodatkowo mysz uzyskała pozytywne oceny czołowych instytucji zajmujących się ergonomią.

Producent zastosował w Logitech Lift najnowsze rozwiązania techniczne oraz rozwiązania zwiększające komfort pracy w postaci gumowanych uchwytów czy też przytulnej podpórki pod kciuk. Ponadto gryzoń posiada 57 stopniowe nachylenie, co pozwala na odciążenie nadgarstka i spoczywanie przedramienia w naturalnej pozycji.

Mysz Logitech Vertical Egonomic Mouse będzie dostępna w bieżącym miesiącu na oficjalnej stronie producenta – Logitech.com. Cena będzie prawdopodobnie wynosiła 349 złotych.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież