Holenderski producent ogłosił premierę swoich najnowszych słuchawek nausznych Bluetooth 5.3, Clam Fuse. To urządzenia, które wyróżniają się nie tylko możliwością grania przez 45 godzin na jednym ładowaniu, ale także wbudowanymi mikrofonami ENC, obsługą komend głosowych oraz trybami rozmowy telefonicznej, transparentnym i redukcją hałasu (ANC).

Słuchawki zapewniają nie tylko wyjątkowe doświadczenie dźwiękowe, ale również nowoczesny design i kompaktową obudowę, co sprawia, że są idealne do przechowywania w plecaku, torbie czy nawet kieszeni kurtki. Dzięki składanym obrotowym nausznikom i miękko wyściełanym nausznikom, są lekkie, poręczne i łatwe w transporcie.

sluchawki Bluetooth Clam Fuse 500px min

Funkcje hybrydowego wytłumiania szumów oraz trybu dźwięków otoczenia sprawiają, że użytkownicy mogą cieszyć się muzyką w ciszy lub być świadomi otoczenia w zależności od sytuacji. Dodatkowo, dwie mikrofony ENC z redukcją szumów otoczenia umożliwiają prowadzenie wyraźnych rozmów w trybie głośnomówiącym.

Clam Fuse zostały również wyposażone w funkcję wykrywania obecności na uszach, asystenta głosowego, oraz oferują imponujący czas odtwarzania sięgający nawet 45 godzin, z możliwością naładowania w zaledwie dwie godziny.

sluchawki Bluetooth Clam Fuse 2 500px min

Warto również zauważyć, że słuchawki są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala każdemu znaleźć model odpowiadający jego preferencjom: Storm Grey, Ice Grey, True Blue, Smokey Pink, Silky Sand i Dreamy Lilac.

Clam Fuse to nie tylko słuchawki - to kompleksowe narzędzie, które łączy w sobie najnowsze technologie z eleganckim designem, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.