Holenderska marka Fresh 'n Rebel rozszerza swoją ofertę, wprowadzając dwa nowe modele sportowych słuchawek dousznych: Twins Rush i Twins Move. Oba produkty charakteryzują się solidną, odporną na pot konstrukcją oraz poręcznymi haczykami, które zapewniają pewne trzymanie nawet podczas intensywnych treningów.

Model Twins Rush wyróżnia się zaawansowaną hybrydową aktywną redukcją szumów (ANC), co pozwala na zredukowanie hałasów otoczenia i pełną koncentrację na muzyce. W głośnym otoczeniu miejskim użytkownicy mogą włączyć tryb przejrzystości, aby pozostać świadomymi dźwięków wokół siebie.

sluchawki Twins Rush 500px min

Słuchawki są w pełni wodoodporne (stopień ochrony IP57), co oznacza, że są odporne na pot, kurz i tymczasowe zanurzenie w wodzie. Dzięki dołączanemu etui, Twins Rush oferują aż 36 godzin odtwarzania muzyki. Dodatkowo, 5-minutowe ładowanie wystarcza na godzinę odtwarzania, co jest idealne dla osób prowadzących intensywny tryb życia.

Funkcja

Opis

Dopasowanie

Trzy rozmiary haczyków i silikonowych wkładek

Łączność

Bluetooth 5.3, połączenie wielopunktowe

Redukcja szumów

Hybrydowa aktywna redukcja szumów (ANC)

Tryby

Tryb dźwięków otoczenia, redukcja szumu wiatru

Mikrofony

Dwa mikrofony ENC do rozmów telefonicznych

Wodoodporność

Stopień ochrony IP57

Czas odtwarzania

9 godzin na jednym ładowaniu, 36 godzin z etui

Ładowanie

Szybkie ładowanie, 5 minut na godzinę odtwarzania

Obsługa komend głosowych

Siri i Google Assistant

Sterowanie

Za pomocą przycisków

Cena

459,90 zł

Podstawowy model Twins Move oferuje sterowanie za pomocą przycisków oraz obsługę poleceń głosowych, co czyni go przystępnym i funkcjonalnym wyborem. Słuchawki są dostępne w sześciu żywych kolorach, co pozwala na dopasowanie ich do osobistego stylu użytkownika.

Fresh 'n Rebel, dzięki swoim nowym produktom z serii Twins, dostarcza idealne rozwiązanie dla aktywnych osób, które potrzebują niezawodnych i wygodnych słuchawek do codziennych treningów. Wkładki douszne w tych modelach zostały specjalnie zaprojektowane do celów sportowych, zapewniając stabilność i komfort użytkowania.

Nowe sportowe słuchawki douszne Twins Rush i Twins Move od Fresh 'n Rebel to idealne rozwiązanie dla wszystkich entuzjastów aktywności fizycznej. Zaawansowane funkcje, solidna konstrukcja i wygodne dopasowanie czynią je doskonałym wyborem zarówno na intensywne treningi, jak i codzienne użytkowanie.