Jak dobrać słowa kluczowe?

W momencie kiedy decydujemy się na stworzenie własnej strony internetowej czy to dla zabicia czasu, sprawdzenia własnych umiejętności, chęci wzbogacenia się liczymy na to, że będą ją odwiedzali użytkownicy. Jednak postawienie strony w Internecie to nie wszystko. To jest dopiero początek długiej drogi. Na samym początku tej drogi spotkamy się z pojęciem pozycjonowania stron internetowych, a zaraz po tym z pytaniemjak dobrać słowa kluczowe aby być widocznym w Internecie? W artykule jak dobrać słowa kluczowe poruszmy kwestię podstawowych zasad jakie trzeba zachować w trakcie tworzenia strony internetowej.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Pozycjonowanie stron w google

Wielu młodych webmasterów nie zajmuje się pozycjonowaniem stron sądzi, że po zaprojektowaniu i napisaniu strony wystarczy ją wstawić do sieci i sprawa załatwiona, sukces osiągnięty. 
Wielu młodych webmasterów nie zajmuje się pozycjonowaniem stron sądzi, że po zaprojektowaniu i napisaniu strony wystarczy ją wstawić do sieci i sprawa załatwiona, sukces osiągnięty. Niestety nie wygląda to tak różowo. Tak samo jak w świecie rzeczywistym tak i w świecie internetu istnieje konkurencja, która walczy o pozycje w wyszukiwarkach. Celowo użyłem w ostatnim zdaniu słowa „pozycje” bowiem w artykule mowa jest o pozycjonowaniu stron. 

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)