Czytnik ebooków PocketBook InkPad Color – recenzja

Czytnik ebooków PocketBook InkPad Color

Czytnik ebooków PocketBook InkPad Color to najnowsze urządzenie, które wykorzystuje najnowszą technologię e-papieru. Wykorzystanie technologii E Ink Color pozwoliło wyjść z odcieni szarości i pokazać kolorowy świat książek elektronicznych. Czytnik jest jednym z najlepszych propozycji tego typu na rynku.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

PocketBook InkPad 3 – krótka recenzja

Pocketbook Inkpad 3

Kilka tygodni temu na nasze redakcyjne biurko trafił długo wyczekiwany czytnik PocketBook InkPad 3. To niepozorne prawie 8-calowe urządzenie to nie lada gratka dla miłośników literatury, którzy nie mają już miejsca na przechowywanie książek w formie papierowej, a nie zamierzają odmawiać sobie przyjemności z czytania, obcowania z nowymi bohaterami, poznawania ich losów.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Recenzja czytnika e-book PocketBook InkPad 2 – przyjemność z czytania?

PocketBook InkPad 2

Pod koniec grudnia pojawił się na naszym biurku kolejny czytnik e-book. Tym razem pod lupę wzięliśmy model PocketBook InkPad 2. Jak zapewnia producent w najnowszym modelu został zwiększony komfort użytkowania, dzięki wyższej rozdzielczości. Ponadto producent zadbał także o parametry techniczne i o fizyczne klawisze na prawej krawędzi, które zdecydowanie ułatwiają korzystanie z PocketBook InkPad 2.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

PocketBook Aqua – wodoodporny czytnik książek elektronicznych!

Na naszym redakcyjnym biurku pojawił się kolejny czytnik książek elektronicznych. Dzięki uprzejmości firmy PocketBook przetestowaliśmy dla Was wersję wodoodporną. Producent nazwał ją PocketBook Aqua. Urządzenie charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami oraz solidnym wykonaniem. Przeprowadziliśmy test wodoodporności, ale również sprawdziliśmy pozostałe funkcje udostępnione w tym modelu. Zapraszamy do dalszej lektury na temat PocketBook Aqua.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

PocketBook Ultra – e-czytnik dla nieco bardziej wymagających

Na naszym redakcyjnym biurku pojawił się kolejny czytnik firmy PocketBook. Producent oznaczył urządzenie symbolem Ultra, a na tylnej klapie widnieje dodatkowo oznaczenie PocketBook 650. PocketBook Ultra jest nowością w ofercie producenta. Na oficjalnej stronie przeczytamy, że przy użyciu czytnika wykonamy zdjęcia oraz przeczytamy książkę za pomocą lektora. Dodatkowo możemy skorzystać z odtwarzacza plików mp3. Tradycyjnie zaczniemy od wyglądu PocketBook Ultra. Zapraszamy do dalszej części recenzji. 

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

PocketBook Touch Lux 2 – czytnik ebooków dla każdego!

Do naszej redakcji trafił czytnik książek w wersji elektronicznej marki PocketBook. Urządzenie zostało oznaczone symbolem Touch Lux 2. W dobie szeroko pojętej cyfryzacji praktycznie każdego aspektu życia począwszy od zdjęć, a skończywszy na zakupach, czytanie książek w wersji cyfrowej nikogo już nie dziwi. Na rynku znajduje się masa różnego rodzaju czytników i tak naprawdę niewiadomo na, co się zdecydować. Ponadto pojawia się także pytanie czy komfort czytania jest taki sam jak w przypadku tradycyjnej książki. Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Zachęcamy do lektury dotyczącej PocketBook Touch Lux 2.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)