Jak skutecznie usunąć dane z karty pamięci w systemie Mac OS X?

W niniejszej poradzie skupimy się na skutecznym usuwaniu danych zapisanych na nośnikach zewnętrznych w systemie Mac OS X. Nie wielu z nas wie, że jednokrotne sformatowanie pamięci zewnętrznej, np. Pendrive’a nie skutkuje całkowitym pozbyciem się danych. Co sprytniejsi użytkownicy potrafiliby odzyskać, niektóre poufne dane, o których chcielibyśmy raz na zawsze zapomnieć. Zapraszamy do dalszej lektury.

Jak stworzyć pliki ISO – szybkie tworzenie plików ISO

Odpowiedzi na pytanie: Jak stworzyć pliki ISO sprowadza się do obsługi kliku programów, które umożliwiają szybkie tworzenie plików ISO. W tej poradzie przedstawione zostaną sposoby na szybkie tworzenie plików ISO przy użyciu programów UltraISO oraz Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced. Zapraszamy do lektury.

Jak zbudować dobre zaplecze dla strony?

Osoby prowadzące własne strony internetowe z pewnością spotkały się, a jeśli nie to spotkają z tematyką pozycjonowania stron internetowych. Tematyka pozycjonowania stron internetowych jest bardzo obszerna, a w tym artykule poruszymy kwestię jak zbudować dobre zaplecze dla stronyBudowa zaplecza SEO jest czynnością czasochłonną i kosztowną. Chociaż jeśli dobrze poszukać można to zrobić z poniesieniem niewielkich kosztów. Budowa zaplecza dla strony jest jednym z ważniejszych czynników we współczesnym pozycjonowaniu. Zapraszam do lektury.

Jak drukować najtaniej?

Odpowiedź na pytanie jak drukować najtaniej zależy od tego co drukujemy i w jakich ilościach. Nie da się jednoznacznie udzielić odpowiedzi na pytaniejak drukować najtaniej gdyż każda drukarka lub zastosowane rozwiązanie sprawdza się w innych przypadkach. W artykule postaram się przedstawić jakie rozwiązanie będzie najtańsze.

Jak otworzyć sklep internetowy?

W artykule jak otworzyć sklep internetowy skupimy się na aspektach technicznych z lekką domieszką marketingu internetowego. Artykuł będzie zawierał podstawowe informacje na temat domen i zaplecza technicznego między innymi serwer i bazy danych. Jak otworzyć sklep internetowy? – patrz niżej.