Jak skutecznie usunąć dane z karty pamięci w systemie Mac OS X?

W niniejszej poradzie skupimy się na skutecznym usuwaniu danych zapisanych na nośnikach zewnętrznych w systemie Mac OS X. Nie wielu z nas wie, że jednokrotne sformatowanie pamięci zewnętrznej, np. Pendrive’a nie skutkuje całkowitym pozbyciem się danych. Co sprytniejsi użytkownicy potrafiliby odzyskać, niektóre poufne dane, o których chcielibyśmy raz na zawsze zapomnieć. Zapraszamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Jak stworzyć pliki ISO – szybkie tworzenie plików ISO

Odpowiedzi na pytanie: Jak stworzyć pliki ISO sprowadza się do obsługi kliku programów, które umożliwiają szybkie tworzenie plików ISO. W tej poradzie przedstawione zostaną sposoby na szybkie tworzenie plików ISO przy użyciu programów UltraISO oraz Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Jak drukować najtaniej?

Odpowiedź na pytanie jak drukować najtaniej zależy od tego co drukujemy i w jakich ilościach. Nie da się jednoznacznie udzielić odpowiedzi na pytaniejak drukować najtaniej gdyż każda drukarka lub zastosowane rozwiązanie sprawdza się w innych przypadkach. W artykule postaram się przedstawić jakie rozwiązanie będzie najtańsze.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Jak zbudować dobre zaplecze dla strony?

Osoby prowadzące własne strony internetowe z pewnością spotkały się, a jeśli nie to spotkają z tematyką pozycjonowania stron internetowych. Tematyka pozycjonowania stron internetowych jest bardzo obszerna, a w tym artykule poruszymy kwestię jak zbudować dobre zaplecze dla stronyBudowa zaplecza SEO jest czynnością czasochłonną i kosztowną. Chociaż jeśli dobrze poszukać można to zrobić z poniesieniem niewielkich kosztów. Budowa zaplecza dla strony jest jednym z ważniejszych czynników we współczesnym pozycjonowaniu. Zapraszam do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Jak otworzyć sklep internetowy?

W artykule jak otworzyć sklep internetowy skupimy się na aspektach technicznych z lekką domieszką marketingu internetowego. Artykuł będzie zawierał podstawowe informacje na temat domen i zaplecza technicznego między innymi serwer i bazy danych. Jak otworzyć sklep internetowy? – patrz niżej. 

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Jak zarabiać przez Internet?

Zarabianie przez Internet lub też jak ktoś woli zarabianie w Interneciepojawiło się równie szybko jak pierwsze strony. Zarabiać przez Internetmożna na różne sposoby i w różnej formie. W artykule poruszone zostaną kwestie, które na co dzień są dalekie od naszego zainteresowania, a kiedy im się lepiej przyjrzeć uzyskamy odpowiedź jak zarabiać przez Internet

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Jak nagrać film na YouTube?

W poradzie przedstawię jak nagrać film na YouTube. Wskaże również jakiego programu użyć oraz jak wrzucić film na YouTube. Do tego celu wykorzystam bezpłatny program oraz konto, które używamy do prezentacji nagrań wideo w naszym serwisie. 

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Jak przedłużyć pracę laptopa na baterii?

Przedłużenie pracy laptopa na baterii jest wyścigiem, w którym każdy z producentów raz znajduje się na początku stawki raz w tyle. W jaką baterię zostanie wyposażony laptop nie mamy wpływu, ale mamy wpływ naprzedłużenie pracy laptopa na baterii. W tym krótkim tekście przedstawię kilka prostych sposóbów aby osiągnąć maksymalny czas pracy bez stałego źródła zasilania. 

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Jak umieścić stronę w Internecie?

Umieszczenie strony w internecie może się wydawać z początku bardzo prostą czynnością nie wymagającą dużego wysiłku z naszej strony ani też wkładu finansowego. Jeśli jednak myślimy o pokazaniu się w sieci na poważnie warto wszystko przemyśleć. W artykule przedstawię jak umieścić stronę w internecie czy wybrać opcję płatną czy bezpłatną. Na końcu napiszę jakim programem i jakie pliki skopiować na serwer FTP. 

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Jak zainstalować czcionkę?

Podczas pisania różnego rodzaju tekstów na okazje wymagające bardziej uroczystego zaprezentowanie własnego przemówienia czy też zwykłego upiększenia tekstu chcemy użyć innej ładniejszej czcionki. W tym celu należy zainstalować czcionkę. W poradzie przedstawię jak zainstalować czcionkę w systemie Windows. 

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)