Microsoft Outlook 2013 – jak korzystać z zadań w Outlooku?

W ostatniej, czyli ósmej już części kursu o Microsoft Outlook 2013 zajmiemy się zadaniami. Na pierwszy ogień pokażemy jak dodawać zadania, a następnie przejdziemy do przeglądania zadań. Następnym elementem, o którym napiszemy będzie używanie zadań cyklicznych. Kolejnym krokiem będzie modyfikowanie zadań i dodatki do zadań. Pod koniec opiszemy, w jaki sposób delegować zadania innym użytkownikom i w jaki sposób udostępniać zadania. Niektóre elementy z pewnością się powtórzą, tak więc przez ostatnią część kursu przejdziesz dużo szybciej. Zachęcamy do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Microsoft Outlook 2013 – praca z kalendarzem

Tak, tak przyszedł czas na siódmą część naszego kursu na temat Microsoft Outlook 2013. W niniejszej części skupimy się na pracy z kalendarzem. Drabinkę pojęć rozpoczniemy od pierwszego kontaktu z kalendarzem, a następnie przejdziemy do dodawania terminów i zadań. Następnym pojęciem będzie planowanie spotkań i wykonywanie aktualizacji kalendarza. Nam sam koniec spojrzymy na wstawianie plików, obiektów, a zakończymy drukowaniem całego kalendarza. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Microsoft Outlook 2013 – zarządzanie kontaktami

W szóstej części kursu na temat Microsoft Outlook 2013 zajmiemy się zarządzaniem kontaktami. O zarządzaniu kontaktami wspominaliśmy już we wcześniejszych rozdziałach, ale w niniejszej części pokażemy kilka dodatkowych elementów. Na sam początek powiemy w jaki sposób dodawać nowe kontakty do książki adresowej, a następnie przejdziemy do sposobu modyfikacji i aktualizacji. Następnym krokiem będzie przeszukiwanie kontaktów. Na samy końcu pokażemy w jaki sposób planować spotkania i zadania dla kontaktów z naszej książki adresowej w Microsoft Outlook 2013. Szóstą część zakończymy przekazywaniem kontaktów. Zachęcamy do dalszej części.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Microsoft Outlook 2013 – jak uruchomić kanał RSS w programie?

W piątej części kursu o Microsoft Outlook 2013 zajmiemy się jednym temat podzielonym na trzy podrozdziały. W pierwszym z rozdziałów zajmiemy się dodawaniem kanałów RSS w Microsoft Outlook 2013, a następnie przejdziemy do przeglądania wiadomości kanału RSS. Na sam koniec opiszemy w jaki sposób zarządzać kanałami RSS w Microsoft Outlook 2013. Zapytacie się pewnie do czego mi RSS w Microsoft Outlook 2013? Odpowiedź znajdziecie już w pierwszym podrozdziale niniejszej części kursu. Zachęcamy do dalszej lektury. 

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Microsoft Outlook 2013 - ja odebrać i odczytać otrzymane wiadomości?

Rozpoczynamy czwartą część podstawowego kursu z Microsoft Outlook 2013. W tej czę-ści skupimy się na odbieraniu wiadomości, następnie przejdziemy do ich odczytywania i zarządzania folderami w skrzynce odbiorczej. Kolejnym krokiem, do jakiego przejdziemy to zadania, które można wykonać na załącznikach wiadomości. Pokażemy także jak w Microsoft Outlook 2013 odpowiadać i przesyłać wiadomości dalej, walczyć ze spamem, a następnie stosować reguły, a zakończymy na układaniu wiadomości według prioryte-tów. Zachęcamy do lektury kursu.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Microsoft Outlook 2013 – jak tworzyć i wysyłać wiadomości e-mail?

W trzeciej części kursu obsługi programu Microsoft Outlook 2013 skupimy się na kilka dosyć istotnych aspektach. Pierwszym aspektem będzie tworzenie wiadomości e-mail. Następnie przejdziemy do korzystania z książki adresowej, po czym zajmiemy się pracą z grupą kontaktów. Kolejnym etapem kursu z Microsoft Outlook 2013 będzie formatowanie wiadomości w sposób czytelny dla innych użytkowników. Na sam koniec skupimy się na tworzeniu podpisów, dołączaniu plików, jako załączniki wiadomości i zakończymy na wiadomościach roboczych oraz wysłanych. Zachęcamy do przeczytania całości kursu Microsoft Outlook 2013.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Microsoft Outlook 2013 – ważne elementy na początek

Rozpoczynamy drugą część naszego kursu z Microsoft Outlook 2013. W tej części zajmiemy się pierwszymi wrażeniami po uruchomieniu aplikacji, poruszaniem się po folderach, co w dobie skrzynek pocztowych jest pożądaną umiejętnością jeśli chcemy dobrze organizować sobie pracę. Następnie zajmiemy się korzystaniem z nowego interfejsu jaki jest oferowany przez Microsoft Outlook 2013, konfiguracją skrzynki pocztowej oraz importem danych z innych programów pocztowych, a zakończymy na opisie pomocy w Microsoft Outlook 2013.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Microsoft Outlook 2013 – gdzie kupić lub skąd pobrać?

Microsoft Outlook 2013 to najnowszy produkt firmy z Redmond. W niniejszym krótkim artykule powiemy, gdzie można kupić pakiet Office lub sam program Microsoft Outlook 2013. Wraz z pojawieniem się wersji 2013 Microsoft wyszedł naprzeciw swoim klientom i umożliwił zakup pakietu w różnych formach między innymi jednym z takich sposobów jest pobranie Outlook 2013 z Internetu lub też udanie się do tradycyjnego sklepu w celu zakupu oprogramowania. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Microsoft Outlook 2013 – kurs obsługi programu w praktyce

Microsoft Outlook 2013 większości z nas kojarzy się z programem do obsługi poczty elektronicznej i jeśli nie musimy to nie sięgamy do niego. Niniejszy artykuł i cały kurs, który uruchomiliśmy jest skierowany do osób początkujących, które otrzymały Microsoft Outlook 2013 do codziennej pracy lub zamierzają korzystać z tego wbrew pozorom, prostego w obsłudze narzędzia. W kursie pokażemy najbardziej przydatne funkcje Microsoft Outlook 2013. W dalszej części znajduje się konspekt opisujący czym w kolejności będziemy się zajmowali. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)