HP Pavillion TouchSmart 11 (11-e000ew) - 11-calowy dotykowiec

Tym razem do naszej redakcji trafił niewielki dotykowiec dzięki uprzejmości firmy HP. Producent oznaczył urządzenie symbolem Pavillion TouchSmart 11 (11-e000ew). W recenzji skupimy się, tak jak zwykle, na plusach i minusach oraz na codziennym komforcie pracy z komputerem. Na pierwszy ogień, zgodnie z naszą niepisaną tradycją, zajmiemy się wyglądem notebooka. W takim razie zapraszamy do dalszej lektury na temat Pavilliona TouchSmart 11.

Acer Aspire R7 nowa definicja komputera osobistego?

Na naszego biurko trafił ciekawy egzemplarz komputera osobistego firmy Acer. Producent oznaczył go symbolem Aspire R7 i oddał do dyspozycji urządzenie, które w pewien sposób zmienia definicję komputera osobistego. Acer Aspire R7 to konstrukcja z doskonałym ekranem, wykonaniem z aluminium oraz bardzo ciekawym designem. Jednak pojawia się pytanie: Czy odświeżona definicja komputera osobistego jest lepsza?

Acer eMachines D730G – nie markowo, ale tanio

Acer eMachines D730G jest rozwiązaniem przeznaczonym dla osób, które dużo się przemieszczają i nie chcą dużo przeznaczyć na swoje narzędzia pracy. Dlatego Acer eMachines D730G jest idealnym rozwiązaniem. Wydajność oraz gabaryty przemówią do niejednej osoby. W artykule poruszone zostaną najważniejsze kwestie dotyczące Acer eMachines D730G. Zapraszamy do lektury.

Acer M3-581TG-32364G52Mnkk - ultrabook do pracy i rozrywki

Acer M3-581TG-32364G52Mnkk to niedrogi ultrabook przeznaczony dla osób, które potrzebują komputera zarówno do pracy jaki rozrywki. Niewielkie rozmiary, ładne wykonanie, solidność konstrukcji sprawia, że propozycja koreańskiego producenta jest godna uwagi. Wymienione wyżej cechy to tylko niektóre zalety Acer M3-581TG-32364G52Mnkk. Jeśli jesteś zainteresowany dalszą częścią naszej recenzji zapraszamy do lektury.

Samsung NP900X3A-A01PL – najlepszy notebook?

Samsung NP900X3A-A01PL jest przedstawicielem notebooków o niecodziennym wyglądzie i wydajności. Koreański producent chcąc zwrócić uwagę klienta postarał się i wprowadził do sprzedaży model Samsung NP900X3A-A01PL, który jednocześnie zachwyca i cieszy oko, a kiedy trzeba radzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Samsung NP900X3A-A01PL jest bardzo lekki, zachwyca wyświetlanym obrazem, a w dodatku oferuje najnowocześniejsze technologie. Zapraszamy do lektury tego artykułu.