HP Pavillion TouchSmart 11 (11-e000ew) - 11-calowy dotykowiec

Tym razem do naszej redakcji trafił niewielki dotykowiec dzięki uprzejmości firmy HP. Producent oznaczył urządzenie symbolem Pavillion TouchSmart 11 (11-e000ew). W recenzji skupimy się, tak jak zwykle, na plusach i minusach oraz na codziennym komforcie pracy z komputerem. Na pierwszy ogień, zgodnie z naszą niepisaną tradycją, zajmiemy się wyglądem notebooka. W takim razie zapraszamy do dalszej lektury na temat Pavilliona TouchSmart 11.

Acer Aspire R7 nowa definicja komputera osobistego?

Na naszego biurko trafił ciekawy egzemplarz komputera osobistego firmy Acer. Producent oznaczył go symbolem Aspire R7 i oddał do dyspozycji urządzenie, które w pewien sposób zmienia definicję komputera osobistego. Acer Aspire R7 to konstrukcja z doskonałym ekranem, wykonaniem z aluminium oraz bardzo ciekawym designem. Jednak pojawia się pytanie: Czy odświeżona definicja komputera osobistego jest lepsza?

Acer M3-581TG-32364G52Mnkk - ultrabook do pracy i rozrywki

Acer M3-581TG-32364G52Mnkk to niedrogi ultrabook przeznaczony dla osób, które potrzebują komputera zarówno do pracy jaki rozrywki. Niewielkie rozmiary, ładne wykonanie, solidność konstrukcji sprawia, że propozycja koreańskiego producenta jest godna uwagi. Wymienione wyżej cechy to tylko niektóre zalety Acer M3-581TG-32364G52Mnkk. Jeśli jesteś zainteresowany dalszą częścią naszej recenzji zapraszamy do lektury.

Acer eMachines D730G – nie markowo, ale tanio

Acer eMachines D730G jest rozwiązaniem przeznaczonym dla osób, które dużo się przemieszczają i nie chcą dużo przeznaczyć na swoje narzędzia pracy. Dlatego Acer eMachines D730G jest idealnym rozwiązaniem. Wydajność oraz gabaryty przemówią do niejednej osoby. W artykule poruszone zostaną najważniejsze kwestie dotyczące Acer eMachines D730G. Zapraszamy do lektury.

Samsung NP900X3A-A01PL – najlepszy notebook?

Samsung NP900X3A-A01PL jest przedstawicielem notebooków o niecodziennym wyglądzie i wydajności. Koreański producent chcąc zwrócić uwagę klienta postarał się i wprowadził do sprzedaży model Samsung NP900X3A-A01PL, który jednocześnie zachwyca i cieszy oko, a kiedy trzeba radzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Samsung NP900X3A-A01PL jest bardzo lekki, zachwyca wyświetlanym obrazem, a w dodatku oferuje najnowocześniejsze technologie. Zapraszamy do lektury tego artykułu.

Samsung QX311-A01PL – niezły styl i osiągi

Samsung QX311-A01PL jest notebookiem, który zachwyca prostotą wykonania oraz dobry osiągami. Koreański producent zadbał o to aby Samsung QX311-A01PL spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jak jest w rzeczywistości? Jest się czym zachwycać? Zapraszam do przeczytania niniejszej krótkiej recenzji Samsunga QX311-A01PL.

Lenovo IdeaPad S10-3

Netbooki w ostatnim czasie zyskują na popularności, a na aukcjach internetowych spotkać można sporą ilość modeli, co przy zakupie może skończyć się bólem głowy gdyż nie będziemy wiedzieli co wybrać. W artykule skupię się na opisie modelu chińskiego producenta Lenovo IdeaPad S10-3Lenovo IdeaPad S10-3 wyróżnia się ciekawą stylistyką oraz solidnym wykonaniem. Urządzenie pojawiło się w sprzedaży jakiś czas temu, a cena powoduje, że nie każdy może sobie na niego pozwolić. 

Rzut oka na Samsung QX510. Połączenie stylu z wydajnością.

W tym artykule przedstawię Wam notebooka, który wpadł mi w oko podczas przeglądania sieci. W artykule spojrzę na wygląd Samsunga QX510 oraz na jego specyfikację techniczną. Oczywiście moje zdanie, co do wyglądu raczej nie będzie obiektywne (każdemu podoba się coś innego), natomiast w kwestii specyfikacji technicznej postaram się spojrzeć na całość jak najbardziej obiektywnie. No to do działa. Dzisiejszy cel to Samsung QX510

Asus U50Vg

Asus U50Vg w ofercie tego producenta znajduje się już jakiś czas. Charakterystycznymi cechami tego produktu są: podświetlana klawiatura, bardzo dobre parametry oraz solidnie wykonana obudowa. Mocna grafika zapewni doskonałe przeżycia w trakcie grania jak i zwykłego użytkowania.