Domowy system TP-Link Deco P9 – recenzja

TP-Link Deco P9

Kilka tygodni temu pojawił się u nas system domowy w postaci zestawu Deco P9 od firmy TP-Link. Wspomniany zestaw pozwala na rozszerzenie sygnału w nieruchomościach, które mają nawet 560 m2. W naszej recenzji napiszemy w jaki sposób przebiega konfiguracja i jaka jest nasza ocena Deco P9 w trakcie użytkowania. Zapraszamy do dalszej części.

Wzmacniacz sygnału TP-Link AC1200 RE300 – recenzja

Wzmacniacz sygnału TP-Link AC1200 RE300

W ostatnim czasie trafił do nas kolejny produkt firmy TP-Link. Na naszym biurku gościliśmy tym razem wzmacniacz sygnału AC1200 RE300. Urządzenie testowaliśmy przez około miesiąc czasu i możemy powiedzieć na jego temat kilka słów. Na początku dodamy, że konfiguracja i pierwsze uruchomienie są bardzo łatwe. A jak TP-Link AC1200 RE300 sprawował się dalej?

TP-Link TL-SG3424 – zarządzalny przełącznik do małych i średnich firm

Do naszej redakcji trafił kilka tygodni temu przełącznik firmy TP-Link. Producent oznaczył go symbolem TL-SG3424. Urządzenie przeznaczone jest do zastosowań w małych i średnich firmach, gdzie ilość komputerów wymaga zarządzania ruchem sieciowym. Przełącznik pracuje w warstwie drugiej i został wyposażony przez producenta w szereg portów ułatwiających obsługę. TP-Link TL-SG3424 jest bardzo łatwy w obsłudze, a zarządzenie nim odbywa się za pośrednictwem interfejsu dostępnego w przeglądarce. Zachęcamy do dalszej lektury.

Adapter sieciowy Tenda P1002P KIT – Internet w gniazdku gwarantowany

Adapter sieciowy Tenda P1002P KIT

W ostatnim czasie trafił do nas adapter sieciowy firmy Tenda. Otrzymany model został oznaczony symbolem P1002P KIT. Za pomocą adaptera sieciowego mamy możliwość poszerzenia zasięgu sieci domowej lub też firmowej przy wykorzystaniu najzwyklejszych gniazdek elektrycznych. Na oficjalnej stronie producenta znajdziemy informację, że obsługa adapterów jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Czy tak jest w rzeczywistości, dowiesz się w dalszej części tej krótkiej recenzji.

Asus RT-AC56U – funkcjonalny i designerski router do zastosowań domowych

Asus RT-AC56U to niewielki router pracujący w trybie dwuzakresowym. Producent zadbał o wygląd urządzenia, ale również o parametry i łatwość konfigurowania. To, co z pewnością zwróci uwagę potencjalnego użytkownika w Asus RT-AC56U to szybkość transferu w sieci lokalnej, co w erze coraz częstszego strumieniowania multimediów jest arcyważne. Podłączenie telewizora, tabletu, telefonu, komputera sprowadza się jedynie do kilku kliknięć. Zachęcamy do dalszej.