Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej TP-Link RE505X - recenzja

TP-Link RE505X

Nasze redakcyjne biurko miało przyjemność gościć kolejne urządzenie z firmy TP-Link. Tym razem firma wysłała nam uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej o niewiele mówiącym symbolu RE505X. Jeśli jednak zagłębicie się w dalszą część naszej krótkiej recenzji wszystko stanie się jasne. Zapraszamy do lektury.

Karta sieciowa TP-Link Archer TX3000E - recenzja

Karta sieciowa TP-Link Archer TX3000E

Przyszedł czas aby napisać kilka słów o nowej karcie w ofercie firmy TP-Link. Nowy model został oznaczony symbolem Archer TX3000E. Wśród zastosowanych rozwiązań producent zaimplementował najnowszą technologię łączności bezprzewodowej w postaci WiFi 6. Jednak to nie wszystko, co znalazło się na pokładzie nowej karty TP-Link Archer TX3000E. Zapraszamy do dalszej części.

Wzmacniacz sygnału TP-Link AC1200 RE300 – recenzja

Wzmacniacz sygnału TP-Link AC1200 RE300

W ostatnim czasie trafił do nas kolejny produkt firmy TP-Link. Na naszym biurku gościliśmy tym razem wzmacniacz sygnału AC1200 RE300. Urządzenie testowaliśmy przez około miesiąc czasu i możemy powiedzieć na jego temat kilka słów. Na początku dodamy, że konfiguracja i pierwsze uruchomienie są bardzo łatwe. A jak TP-Link AC1200 RE300 sprawował się dalej?

Domowy system TP-Link Deco P9 – recenzja

TP-Link Deco P9

Kilka tygodni temu pojawił się u nas system domowy w postaci zestawu Deco P9 od firmy TP-Link. Wspomniany zestaw pozwala na rozszerzenie sygnału w nieruchomościach, które mają nawet 560 m2. W naszej recenzji napiszemy w jaki sposób przebiega konfiguracja i jaka jest nasza ocena Deco P9 w trakcie użytkowania. Zapraszamy do dalszej części.

Adapter sieciowy Tenda P1002P KIT – Internet w gniazdku gwarantowany

Adapter sieciowy Tenda P1002P KIT

W ostatnim czasie trafił do nas adapter sieciowy firmy Tenda. Otrzymany model został oznaczony symbolem P1002P KIT. Za pomocą adaptera sieciowego mamy możliwość poszerzenia zasięgu sieci domowej lub też firmowej przy wykorzystaniu najzwyklejszych gniazdek elektrycznych. Na oficjalnej stronie producenta znajdziemy informację, że obsługa adapterów jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Czy tak jest w rzeczywistości, dowiesz się w dalszej części tej krótkiej recenzji.