Kamera Wi-Fi D-Link DCS-8300LHV2 – recenzja

Kamera Wi-Fi D-Link DCS-8300LHV2

W ostatnich kilku tygodniach mieliśmy przyjemność przyjrzeć się bliżej kamerze bezprzewodowej firmy D-Link. Urządzenie zostało oznaczone symbolem DCS-8300LHV2. Przyjrzeliśmy się zarówno samemu wykonaniu kamery jak i funkcjom, które oferuje. Ponadto sprawdziliśmy także działanie aplikacji mobilnej mydlink. Dzięki niej możliwe jest zarządzanie ustawieniami kamery D-Link DCS-8300LHV2.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Router Mercusys MR70X – recenzja

Router Mercusys MR70X

Od kilku tygodni w naszej redakcji gości router marki Mercusys. Dostarczony do nas egzemplarz to model o symbolu MR70X. Urządzenie bardzo dobrze sprawdzi się w zastosowaniach domowych, ale również poradzi sobie w niewielkich sieciach firmowych. Router Mercusys MR70X oferuje połączenie bezprzewodowe w dwóch częstotliwościach, ale nie tylko. Zapraszamy do dalszej części recenzji.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

System monitoringu TP-Link CCTV VIGI – recenzja

System monitoringu TP-Link CCTV VIG

Kilka tygodni temu trafił do nas system monitoringu od firmy TP-Link. Producent oznaczył go symbolem CCTV VIGI. Na system monitoringu składa się klika elementów. Pierwszym z nich jest sieciowy Video Recorder o symbolu VIGI NVR1008. Drugi składnik to kamera sieciowa VIGI C400P (kopułkowa) natomiast trzeci to kamera zewnętrzna C300P. Jak przedstawia się działanie całego systemu przedstawione jest w dalszej części.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Router trzypasmowy TP-Link Archer AX90 – recenzja

TP-Link Archer AX90

TP-Link Archer AX6600 to nowa pozycja, której mieliśmy okazję przyjrzeć się nieco bliżej. Producent wyposażył router w trzy pasma oraz dwa 2,5 Gb/s porty WAN/LAN. Ponadto TP-Link Archer AX90 oprócz najnowszej technologii wygląda równie świetnie jak działa. Zapraszamy do dalszej części recenzji.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej TP-Link RE505X - recenzja

TP-Link RE505X

Nasze redakcyjne biurko miało przyjemność gościć kolejne urządzenie z firmy TP-Link. Tym razem firma wysłała nam uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej o niewiele mówiącym symbolu RE505X. Jeśli jednak zagłębicie się w dalszą część naszej krótkiej recenzji wszystko stanie się jasne. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Karta sieciowa TP-Link Archer TX3000E - recenzja

Karta sieciowa TP-Link Archer TX3000E

Przyszedł czas aby napisać kilka słów o nowej karcie w ofercie firmy TP-Link. Nowy model został oznaczony symbolem Archer TX3000E. Wśród zastosowanych rozwiązań producent zaimplementował najnowszą technologię łączności bezprzewodowej w postaci WiFi 6. Jednak to nie wszystko, co znalazło się na pokładzie nowej karty TP-Link Archer TX3000E. Zapraszamy do dalszej części.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Domowy system TP-Link Deco P9 – recenzja

TP-Link Deco P9

Kilka tygodni temu pojawił się u nas system domowy w postaci zestawu Deco P9 od firmy TP-Link. Wspomniany zestaw pozwala na rozszerzenie sygnału w nieruchomościach, które mają nawet 560 m2. W naszej recenzji napiszemy w jaki sposób przebiega konfiguracja i jaka jest nasza ocena Deco P9 w trakcie użytkowania. Zapraszamy do dalszej części.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Wzmacniacz sygnału TP-Link AC1200 RE300 – recenzja

Wzmacniacz sygnału TP-Link AC1200 RE300

W ostatnim czasie trafił do nas kolejny produkt firmy TP-Link. Na naszym biurku gościliśmy tym razem wzmacniacz sygnału AC1200 RE300. Urządzenie testowaliśmy przez około miesiąc czasu i możemy powiedzieć na jego temat kilka słów. Na początku dodamy, że konfiguracja i pierwsze uruchomienie są bardzo łatwe. A jak TP-Link AC1200 RE300 sprawował się dalej?

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Adapter sieciowy Tenda P1002P KIT – Internet w gniazdku gwarantowany

Adapter sieciowy Tenda P1002P KIT

W ostatnim czasie trafił do nas adapter sieciowy firmy Tenda. Otrzymany model został oznaczony symbolem P1002P KIT. Za pomocą adaptera sieciowego mamy możliwość poszerzenia zasięgu sieci domowej lub też firmowej przy wykorzystaniu najzwyklejszych gniazdek elektrycznych. Na oficjalnej stronie producenta znajdziemy informację, że obsługa adapterów jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Czy tak jest w rzeczywistości, dowiesz się w dalszej części tej krótkiej recenzji.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

TP-Link TL-SG3424 – zarządzalny przełącznik do małych i średnich firm

Do naszej redakcji trafił kilka tygodni temu przełącznik firmy TP-Link. Producent oznaczył go symbolem TL-SG3424. Urządzenie przeznaczone jest do zastosowań w małych i średnich firmach, gdzie ilość komputerów wymaga zarządzania ruchem sieciowym. Przełącznik pracuje w warstwie drugiej i został wyposażony przez producenta w szereg portów ułatwiających obsługę. TP-Link TL-SG3424 jest bardzo łatwy w obsłudze, a zarządzenie nim odbywa się za pośrednictwem interfejsu dostępnego w przeglądarce. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Asus RT-AC56U – funkcjonalny i designerski router do zastosowań domowych

Asus RT-AC56U to niewielki router pracujący w trybie dwuzakresowym. Producent zadbał o wygląd urządzenia, ale również o parametry i łatwość konfigurowania. To, co z pewnością zwróci uwagę potencjalnego użytkownika w Asus RT-AC56U to szybkość transferu w sieci lokalnej, co w erze coraz częstszego strumieniowania multimediów jest arcyważne. Podłączenie telewizora, tabletu, telefonu, komputera sprowadza się jedynie do kilku kliknięć. Zachęcamy do dalszej.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)