Wzmacniacz sygnału TP-Link AC1200 RE300 – recenzja

Wzmacniacz sygnału TP-Link AC1200 RE300

W ostatnim czasie trafił do nas kolejny produkt firmy TP-Link. Na naszym biurku gościliśmy tym razem wzmacniacz sygnału AC1200 RE300. Urządzenie testowaliśmy przez około miesiąc czasu i możemy powiedzieć na jego temat kilka słów. Na początku dodamy, że konfiguracja i pierwsze uruchomienie są bardzo łatwe. A jak TP-Link AC1200 RE300 sprawował się dalej?

Adapter sieciowy Tenda P1002P KIT – Internet w gniazdku gwarantowany

Adapter sieciowy Tenda P1002P KIT

W ostatnim czasie trafił do nas adapter sieciowy firmy Tenda. Otrzymany model został oznaczony symbolem P1002P KIT. Za pomocą adaptera sieciowego mamy możliwość poszerzenia zasięgu sieci domowej lub też firmowej przy wykorzystaniu najzwyklejszych gniazdek elektrycznych. Na oficjalnej stronie producenta znajdziemy informację, że obsługa adapterów jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Czy tak jest w rzeczywistości, dowiesz się w dalszej części tej krótkiej recenzji.

Asus RT-AC56U – funkcjonalny i designerski router do zastosowań domowych

Asus RT-AC56U to niewielki router pracujący w trybie dwuzakresowym. Producent zadbał o wygląd urządzenia, ale również o parametry i łatwość konfigurowania. To, co z pewnością zwróci uwagę potencjalnego użytkownika w Asus RT-AC56U to szybkość transferu w sieci lokalnej, co w erze coraz częstszego strumieniowania multimediów jest arcyważne. Podłączenie telewizora, tabletu, telefonu, komputera sprowadza się jedynie do kilku kliknięć. Zachęcamy do dalszej.

TP-Link TL-SG3424 – zarządzalny przełącznik do małych i średnich firm

Do naszej redakcji trafił kilka tygodni temu przełącznik firmy TP-Link. Producent oznaczył go symbolem TL-SG3424. Urządzenie przeznaczone jest do zastosowań w małych i średnich firmach, gdzie ilość komputerów wymaga zarządzania ruchem sieciowym. Przełącznik pracuje w warstwie drugiej i został wyposażony przez producenta w szereg portów ułatwiających obsługę. TP-Link TL-SG3424 jest bardzo łatwy w obsłudze, a zarządzenie nim odbywa się za pośrednictwem interfejsu dostępnego w przeglądarce. Zachęcamy do dalszej lektury.

TP-Link TL-SG1005D – niewielki switch z dużą mocą

TP-Link TL-SG1005D to przełącznik przeznaczony do użytku domowego, ale nie tylko. Urządzenie doskonale sprawdzi się w niewielkich biurach, gdzie potrzebne jest gigabitowe łącze. TP-Link TL-SG1005D charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i ciekawymi funkcjami. TL-SG1005D to idealne rozwiązanie dla dysków sieciowych oraz połączeń dla urządzeń multimedialnych. Zapraszamy do dalszej lektury.