Router Mercusys MR70X – recenzja

Router Mercusys MR70X

Od kilku tygodni w naszej redakcji gości router marki Mercusys. Dostarczony do nas egzemplarz to model o symbolu MR70X. Urządzenie bardzo dobrze sprawdzi się w zastosowaniach domowych, ale również poradzi sobie w niewielkich sieciach firmowych. Router Mercusys MR70X oferuje połączenie bezprzewodowe w dwóch częstotliwościach, ale nie tylko. Zapraszamy do dalszej części recenzji.

System monitoringu TP-Link CCTV VIGI – recenzja

System monitoringu TP-Link CCTV VIG

Kilka tygodni temu trafił do nas system monitoringu od firmy TP-Link. Producent oznaczył go symbolem CCTV VIGI. Na system monitoringu składa się klika elementów. Pierwszym z nich jest sieciowy Video Recorder o symbolu VIGI NVR1008. Drugi składnik to kamera sieciowa VIGI C400P (kopułkowa) natomiast trzeci to kamera zewnętrzna C300P. Jak przedstawia się działanie całego systemu przedstawione jest w dalszej części.

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej TP-Link RE505X - recenzja

TP-Link RE505X

Nasze redakcyjne biurko miało przyjemność gościć kolejne urządzenie z firmy TP-Link. Tym razem firma wysłała nam uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej o niewiele mówiącym symbolu RE505X. Jeśli jednak zagłębicie się w dalszą część naszej krótkiej recenzji wszystko stanie się jasne. Zapraszamy do lektury.

Router trzypasmowy TP-Link Archer AX90 – recenzja

TP-Link Archer AX90

TP-Link Archer AX6600 to nowa pozycja, której mieliśmy okazję przyjrzeć się nieco bliżej. Producent wyposażył router w trzy pasma oraz dwa 2,5 Gb/s porty WAN/LAN. Ponadto TP-Link Archer AX90 oprócz najnowszej technologii wygląda równie świetnie jak działa. Zapraszamy do dalszej części recenzji.

Karta sieciowa TP-Link Archer TX3000E - recenzja

Karta sieciowa TP-Link Archer TX3000E

Przyszedł czas aby napisać kilka słów o nowej karcie w ofercie firmy TP-Link. Nowy model został oznaczony symbolem Archer TX3000E. Wśród zastosowanych rozwiązań producent zaimplementował najnowszą technologię łączności bezprzewodowej w postaci WiFi 6. Jednak to nie wszystko, co znalazło się na pokładzie nowej karty TP-Link Archer TX3000E. Zapraszamy do dalszej części.