Monitor iiyama G-MASTER GB3466WQSU-B1 Red Eagle – recenzja

Monitor iiyama G-MASTER GB3466WQSU-B1 Red Eagle

Pod koniec ubiegłego roku trafił do naszej redakcji monitor japońskiego producenta – iiyama. Na biurku zagościł model oznaczony symbolem G-MASTER GB3466WQSU-B1 zaliczany do serii Red Eagle. Urządzenie może się pochwalić nie tylko świetnymi kolorami, ale również zakrzywionym panelem oraz szybkim czasem reakcji. Zapraszamy do lektury.

Monitor dla graczy iiyama G-MASTER GB2760QSU-B1 - recenzja

Monitor dla graczy iiyama G-MASTER GB2760QSU-B1

Nasze wysłużone redakcyjne biurko w ostatnich dwóch miesiącach gościło monitor firmy iiyama. Japoński producent udostępnił nam model oznaczony symbolem G-MASTER GB2760QSU-B1. Monitor skierowany jest do graczy, a wskazuje na to kilka cech. Wśród rozwiązań znajdziemy odświeżanie ekranu na poziomie 144 Hz oraz rozdzielczość 2560x1440 pikseli, co sprawdzi się nie tylko w grach w postaci lepszej grafiki, ale również podczas pracy dzięki większemu obszarowi roboczemu. Zachęcamy do dalszej lektury.

Monitor iiyama ProLite XUB2395WSU-B1 – model idealny do biura!

Monitor iiyama ProLite XUB2395WSU-B1

Dokładnie tak, jak myślicie. Na naszym biurku pojawił się kolejny monitor od firmy iiyama. Tym razem firma przysłała nam model oznaczony symbolem XUB2395WSU-B1. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy matrycę z 11% większą powierzchnią w stosunku do zwykłego ekranu FULL HD, a także funkcję pivot, która jest pomocna przy redagowaniu tekstów. O pozostałych rozwiązaniach dowiecie się w dalszej części naszej krótkiej recenzji monitora iiyama ProLite XUB2395WSU-B1.

Monitor iiyama ProLite XB3288UHSU – recenzja

Monitor iiyama ProLite XB3288UHSU

Nasze redakcyjne biurko gości kolejnego gościa z oferty firmy iiyama. Tym razem przyglądamy się modelowi 4K, który otrzymał symbol XB3288UHSU. Monitor używaliśmy około miesiąca. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy możliwość podłączenia kilku źródeł sygnału, ale nie tylko. Zapraszamy do dalszej części.

Recenzja monitora iiyama XUB2792UHSU – 4K w 27-calach

Recenzja monitora iiyama XUB2792UHSU

W ostatnich tygodniach na naszym redakcyjnym biurku pojawił się nowy monitor. Tym razem firma iiyama udostępniła nam model XUB2792UHSU. Monitor, który otrzymaliśmy wyświetla obraz w rozdzielczości 4K, a całość mieści się w 27-calach. Jakie jest nasze zdanie i jak się sprawował monitor XUB2792UHSU dowiecie się w dalszej części naszej krótkiej recenzji. Zapraszamy.