Monitor gamingowy iiyama G-Master G4380UHSU-B1 Red Eagle – recenzja

iiyama G-Master G4380UHSU-B1 Red Eagle

iiyama G-Master G4380UHSU Red Eagle to kolejny monitor, który trafił na nasze redakcyjne biurko. Japoński producent znany jest z wysokiej jakości wykonania swoich produktów. Model G4380UHSU-B1 posiada matrycę o przekątnej 43” z odświeżaniem na poziomie 144 Hz. Ponadto monitor dysponuje wsparciem dla HDR jak i techniką odświeżania AMD FreeSync Premium. Reszty dowiecie się w dalszej części recenzji.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Monitor dla graczy iiyama G-MASTER GB2590HSU-B1 – recenzja

Monitor dla graczy iiyama G-MASTER GB2590HSU-B1

Nasze redakcyjne biurko gości od kilku tygodni monitor dla graczy firmy iiyama. Dokładny model to G-MASTER GB2590HSU-B1. Monitor charakteryzuje się 240 Hz odświeżaniem ekranu, wsparciem HDR jak i bardzo dobrym czasem reakcji. Ponadto iiyama G-MASTER GB2590HSU-B1 gwarantuje redukcję opóźnień dzięki technologii FreeSync Premium. Zapraszamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Monitor iiyama G-MASTER GB3466WQSU-B1 Red Eagle – recenzja

Monitor iiyama G-MASTER GB3466WQSU-B1 Red Eagle

Pod koniec ubiegłego roku trafił do naszej redakcji monitor japońskiego producenta – iiyama. Na biurku zagościł model oznaczony symbolem G-MASTER GB3466WQSU-B1 zaliczany do serii Red Eagle. Urządzenie może się pochwalić nie tylko świetnymi kolorami, ale również zakrzywionym panelem oraz szybkim czasem reakcji. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Monitor dla graczy iiyama G-MASTER GB2760QSU-B1 - recenzja

Monitor dla graczy iiyama G-MASTER GB2760QSU-B1

Nasze wysłużone redakcyjne biurko w ostatnich dwóch miesiącach gościło monitor firmy iiyama. Japoński producent udostępnił nam model oznaczony symbolem G-MASTER GB2760QSU-B1. Monitor skierowany jest do graczy, a wskazuje na to kilka cech. Wśród rozwiązań znajdziemy odświeżanie ekranu na poziomie 144 Hz oraz rozdzielczość 2560x1440 pikseli, co sprawdzi się nie tylko w grach w postaci lepszej grafiki, ale również podczas pracy dzięki większemu obszarowi roboczemu. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Monitor iiyama ProLite XB3288UHSU – recenzja

Monitor iiyama ProLite XB3288UHSU

Nasze redakcyjne biurko gości kolejnego gościa z oferty firmy iiyama. Tym razem przyglądamy się modelowi 4K, który otrzymał symbol XB3288UHSU. Monitor używaliśmy około miesiąca. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy możliwość podłączenia kilku źródeł sygnału, ale nie tylko. Zapraszamy do dalszej części.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Monitor iiyama ProLite XUB2395WSU-B1 – model idealny do biura!

Monitor iiyama ProLite XUB2395WSU-B1

Dokładnie tak, jak myślicie. Na naszym biurku pojawił się kolejny monitor od firmy iiyama. Tym razem firma przysłała nam model oznaczony symbolem XUB2395WSU-B1. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy matrycę z 11% większą powierzchnią w stosunku do zwykłego ekranu FULL HD, a także funkcję pivot, która jest pomocna przy redagowaniu tekstów. O pozostałych rozwiązaniach dowiecie się w dalszej części naszej krótkiej recenzji monitora iiyama ProLite XUB2395WSU-B1.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Recenzja monitora iiyama XUB2792UHSU – 4K w 27-calach

Recenzja monitora iiyama XUB2792UHSU

W ostatnich tygodniach na naszym redakcyjnym biurku pojawił się nowy monitor. Tym razem firma iiyama udostępniła nam model XUB2792UHSU. Monitor, który otrzymaliśmy wyświetla obraz w rozdzielczości 4K, a całość mieści się w 27-calach. Jakie jest nasze zdanie i jak się sprawował monitor XUB2792UHSU dowiecie się w dalszej części naszej krótkiej recenzji. Zapraszamy.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

iiyama ProLite XB2779QS-W1 – monitor WQHD z całkiem niezłym designem

iiyama ProLite XB2779QS-W1 to kolejny model monitora, który zagościł na naszym biurku. Producent wyposażył urządzenie w 27-calową matrycę, która wyświetla obraz w rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Ponadto ProLite XB2779QS-W1 to także bardzo interesujący wygląd i spore możliwości. Wśród możliwości znajdziemy między innymi możliwość montażu na ścianie czy też regulowanie w pionie i poziomie. Zachęcamy do dalszej lektury, w której przyjrzymy się zaletom, jakie promuje producent.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

iiyama GE2488HS-B1 – monitor zdecydowanie dla graczy

Od dwóch tygodni na naszym redakcyjnym biurku znajduje się monitor iiyama GE2488HS-B1. Monitor, jak podaje producent, jest przeznaczony dla osób, które zdecydowanie wolą spędzać czas na graniu niż w niezliczonych ilościach komórek Excela. Na pierwszy rzut oka iiyama GE2488HS-B1 niczym specjalnym się nie wyróżnia. Jednak po dłuższym użytkowaniu znajdą się pewne elementy, które powodują, że chcemy kupić GE2488HS-B1 jak najszybciej.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Asus VG278H - monitor przeznaczony dla graczy

Asus VG278H debiutował na rynku już jakiś czas temu. Jednak w sieci można przeczytać niewiele na jego temat. Poza tym, że Asus VG278H posiada matrycę o przekątnej 27 cali i rozdzielczości FULL HD to co jeszcze o nim wiemy? W recenzji wskażemy na główne elementy, które naszym zdaniem mogą wpłynąć na decyzję o zakupie. Zapraszamy do lektury recenzjiAsus VG278H.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Samsung T27A750 gigant LED dla wymagających

Samsung T27A750 jest produktem dla osób, które stawiają swoim urządzeniom duże wymagania. Jeśli jesteś zwolennikiem dobrej rozrywki i masz trochę wolnej gotówki leć do sklepu, z pewnością się na nim nie zawiedziesz. Jednak za nim kupisz ten produkt przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się między innymi, co Samsung T27A750 oferuje, a czego nie. Niecodzienny design także wzięliśmy pod lupę. Napiszemy też czy jest wart swojej ceny i czy technologia 3D ma w tym modelu sens. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)