Skracanie cyklu życia produktu - czyli nieznana historia zaplanowanej nieprzydatności

Większość osób, która ma około 30 lat tak jak ja pamięta jeszcze czasy kiedy produkty kupowane w sklepach służyły długie lata. Jednak z biegiem lat wytrzymałość produktów zaczęła się zmniejszać, skracać czy jak to można jeszcze inaczej ująć w słowa - reasumując kupujemy coraz częściej i trochę bezsensu. Tytuł artykułu może się już niektórym z Was kojarzyć gdyż jest to temat poruszany przez telewizje TVN CNBC o praktykach firm w obecnych czasach. Osoby zainteresowane dalszą częścią artykułu zapraszamy do lektury.

Czy unikalni użytkownicy to klucz do sukcesu?

Każdy kto zajmuje bądź zajmował się tworzeniem internetu spotkał się na pewno z określeniem unikalni użytkownicy. Im ich więcej tym lepiej. Jednak warto się zastanowić czy ilość unikalnych użytkowników przekłada się także na jakość. Pewnie zastanawiasz się o jakiej jakości tutaj mowa? więcej dowiesz się czytając akapit po akapicie.

Jak pozycjonować stronę internetową

Na pewno wielu z Was posiada strony internetowe i zadaje sobie pytanie - jak pozycjonować stronę internetową. W jaki sposób spowodować aby moja strona znalazła się na pierwszej pozycji w najpopularniejszej wyszukiwarce. Jak osiągnąć to szybko i zarobić pierwsze pieniądze. W artykule przedstawię sposoby, które pomogą w uzyskaniu wysokich pozycji w wyszukiwarkach internetowych. 

Dlaczego Facebook jest popularny?

Portale społecznościowe zadomowiły się w naszym życiu codziennym na dobre. Praktycznie każdego dnia zaglądamy na Facebooka lub na Naszą-Klasę. Logujemy się na profil i przeglądamy, co dziś porabiał nasz najlepszy znajomy. Chwalimy się naszym nowym samochodem i wstawiamy zdjęcia naszego nowonarodzonego dziecka. A czy ktoś z Was stałych bywalców tych portali zadał sobie pytanie dlaczego Facebook jest popularny?

Filmy online bez limitu

Internet przejął część dotychczasowych form rozrywki. Kino i telewizja nie są już autonomiczne. Wiele serwisów oferuje oglądanie filmów online bez limitów, tworząc tym samym namiastkę klasycznego kina. Nie musimy już stać w kolejce po bilety i, co ważne, internetowe kino ma bardzo szeroki repertuar. Filmy online bez limitów cieszą się dużym zainteresowaniem, co z pewnością nie dziwi żadnego kinomaniaka.