Akcesoria od firmy Hama – recenzja

Ładowarka Hama 178273

W ostatnim okresie trafiło do nas kilka akcesoriów firmy Hama. Wśród nich znajdziemy ładowarkę sieciową z technologią Qualcomm Quick Charge, adapter 4w1, kable ładujące oraz dwa power packi. Z dostarczonych akcesoriów korzystaliśmy około miesiąca czasy więc możemy co nieco o nich napisać.

Skracanie cyklu życia produktu - czyli nieznana historia zaplanowanej nieprzydatności

Większość osób, która ma około 30 lat tak jak ja pamięta jeszcze czasy kiedy produkty kupowane w sklepach służyły długie lata. Jednak z biegiem lat wytrzymałość produktów zaczęła się zmniejszać, skracać czy jak to można jeszcze inaczej ująć w słowa - reasumując kupujemy coraz częściej i trochę bezsensu. Tytuł artykułu może się już niektórym z Was kojarzyć gdyż jest to temat poruszany przez telewizje TVN CNBC o praktykach firm w obecnych czasach. Osoby zainteresowane dalszą częścią artykułu zapraszamy do lektury.

Dlaczego Facebook jest popularny?

Portale społecznościowe zadomowiły się w naszym życiu codziennym na dobre. Praktycznie każdego dnia zaglądamy na Facebooka lub na Naszą-Klasę. Logujemy się na profil i przeglądamy, co dziś porabiał nasz najlepszy znajomy. Chwalimy się naszym nowym samochodem i wstawiamy zdjęcia naszego nowonarodzonego dziecka. A czy ktoś z Was stałych bywalców tych portali zadał sobie pytanie dlaczego Facebook jest popularny?

Czy unikalni użytkownicy to klucz do sukcesu?

Każdy kto zajmuje bądź zajmował się tworzeniem internetu spotkał się na pewno z określeniem unikalni użytkownicy. Im ich więcej tym lepiej. Jednak warto się zastanowić czy ilość unikalnych użytkowników przekłada się także na jakość. Pewnie zastanawiasz się o jakiej jakości tutaj mowa? więcej dowiesz się czytając akapit po akapicie.

Jak pozycjonować stronę internetową

Na pewno wielu z Was posiada strony internetowe i zadaje sobie pytanie - jak pozycjonować stronę internetową. W jaki sposób spowodować aby moja strona znalazła się na pierwszej pozycji w najpopularniejszej wyszukiwarce. Jak osiągnąć to szybko i zarobić pierwsze pieniądze. W artykule przedstawię sposoby, które pomogą w uzyskaniu wysokich pozycji w wyszukiwarkach internetowych.