Dysk NAS Synology DS220j - recenzja

Dysk NAS Synology DS220j

Przyszedł czas aby podzielić się z Wami opinią na temat dysku sieciowego od Synology. W marcu na nasze biurko trafił NAS o symbolu DS220j. DS220j to kolejny model, który posiada dwie zatoki na dyski. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy 512 MB pamięci operacyjnej DDR4 czy też czterordzeniowy procesor Realtek RTD1296. Zachęcamy do dalszej lektury.

Obudowa zewnętrzna na dysk Zalman ZM-VE350 - recenzja

Obudowa zewnętrzna na dysk Zalman ZM-VE350

Do naszej redakcji trafiła obudowa zewnętrzna na dyski 2,5-cala. Obudowa, czy też kieszeń została dostarczona przez firmę Zalman. Producent oznaczył ją symbolem ZM-VE350. Urządzenie charakteryzuje się mocną obudową wykonaną z czegoś innego niż plastik. Ponadto obudowa zewnętrzna Zalman ZM-VE350 gwarantuje maksymalny transfer na wysokim poziomie. Zachęcamy do dalszej lektury.

Synology DS214play – multimedialny NAS?

Do naszej redakcji trafił kolejny NAS firmy Synology. Tym razem jest to model nie najświeższy, ale warto mu się przyjrzeć z racji tego, że oferuje możliwość odtwarzania materiałów wideo z niskich rozdzielczości do wysokich. Czy Synology DS214play poradzi sobie z różnego rodzaju plikami multimedialnymi dowiecie się w dalszej części. Pod lupę weźmiemy także inne elementy jakie są oferowane przez ten konkretny model. Zachęcamy do dalszej lektury Synology DS214play.

Synology DiskStation DS115 – NAS do biura i do domu

Do naszej redakcji trafił kolejny NAS firmy Synology. Tym razem przyjrzymy się modelowi oznaczonemu symbolem Synology DiskStation DS115. DS115 to NAS wyposażony w miejsce na jeden dysk. Urządzenie charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i przeznaczony jest do małych biur oraz dla użytkowników domowych. Za jego pomocą udostępnimy wszystkie nasze multimedia oraz ważne dokumenty innym uczestnikom sieci. Zachęcamy do lektury naszej recenzji.

Synology DS414slim – NAS do domu i małego biura

W naszej redakcji pojawił się kolejny NAS dzięki uprzejmości firmy Synology. Urządzenie, o którym będziemy pisali zostało oznaczone symbolem DS414slim. W recenzji zostaną zawarte informacje na temat wyglądu i wykonania DS414Sslim. W następny kroku napiszemy kilka ważniejszych informacji dotyczących parametrów technicznych. Potem przejdziemy do możliwości systemu operacyjnego DiskStation Manager. Zaraz po tym opiszemy wydajność, a na sam koniec zostawimy plusy i minusy, jakie pojawiły się w trakcie użytkowania Synology DS414slim. Zachęcamy do dalszej lektury.