Obudowa zewnętrzna na dysk Zalman ZM-VE350 - recenzja

Obudowa zewnętrzna na dysk Zalman ZM-VE350

Do naszej redakcji trafiła obudowa zewnętrzna na dyski 2,5-cala. Obudowa, czy też kieszeń została dostarczona przez firmę Zalman. Producent oznaczył ją symbolem ZM-VE350. Urządzenie charakteryzuje się mocną obudową wykonaną z czegoś innego niż plastik. Ponadto obudowa zewnętrzna Zalman ZM-VE350 gwarantuje maksymalny transfer na wysokim poziomie. Zachęcamy do dalszej lektury.

Synology DiskStation DS115 – NAS do biura i do domu

Do naszej redakcji trafił kolejny NAS firmy Synology. Tym razem przyjrzymy się modelowi oznaczonemu symbolem Synology DiskStation DS115. DS115 to NAS wyposażony w miejsce na jeden dysk. Urządzenie charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i przeznaczony jest do małych biur oraz dla użytkowników domowych. Za jego pomocą udostępnimy wszystkie nasze multimedia oraz ważne dokumenty innym uczestnikom sieci. Zachęcamy do lektury naszej recenzji.

Synology DS414slim – NAS do domu i małego biura

W naszej redakcji pojawił się kolejny NAS dzięki uprzejmości firmy Synology. Urządzenie, o którym będziemy pisali zostało oznaczone symbolem DS414slim. W recenzji zostaną zawarte informacje na temat wyglądu i wykonania DS414Sslim. W następny kroku napiszemy kilka ważniejszych informacji dotyczących parametrów technicznych. Potem przejdziemy do możliwości systemu operacyjnego DiskStation Manager. Zaraz po tym opiszemy wydajność, a na sam koniec zostawimy plusy i minusy, jakie pojawiły się w trakcie użytkowania Synology DS414slim. Zachęcamy do dalszej lektury.

Synology DS214play – multimedialny NAS?

Do naszej redakcji trafił kolejny NAS firmy Synology. Tym razem jest to model nie najświeższy, ale warto mu się przyjrzeć z racji tego, że oferuje możliwość odtwarzania materiałów wideo z niskich rozdzielczości do wysokich. Czy Synology DS214play poradzi sobie z różnego rodzaju plikami multimedialnymi dowiecie się w dalszej części. Pod lupę weźmiemy także inne elementy jakie są oferowane przez ten konkretny model. Zachęcamy do dalszej lektury Synology DS214play.

Recenzja Iomega StorCenter ix4-300d – czterodyskowy NAS

Iomega StorCenter ix4-300d to urządzenie przeznaczone do małych i średnich biur. Oczywiście Iomega StorCenter ix4-300d sprawdzi się także w zastosowaniu domowym. Ix4-300d gwarantuje nam nie tylko duże bezpieczeństwo prze-chowywanych danych, ale również pojemność, która może sięgać do 12 TB. Iome-ga StorCenter ix4-300d posiada także dwie karty sieciowe i bardzo prosty system wymiany dysków. Zapraszamy do lektury.