Dysk SSD Hikvision G4000E PCIe 4.0 – recenzja

Dysk SSD Hikvision G4000E

Na naszym redakcyjnym biurku pojawił się kolejny sprzęt. Tym razem dzięki uprzejmości firmy Hikvision mogliśmy przyjrzeć się bliżej dyskowi SSD PCIe 4.0. Dokładniej przyglądaliśmy się modelowi G4000E o pojemności 1 TB. Marka Hikvision znana jest bardziej z rozwiązań kamer IP i rejestratorów wideo w związku z tym jesteśmy jeszcze bardziej ciekawi jak sprawdzi się pamięć masowa tego producenta.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Dysk NAS Synology DS220j - recenzja

Dysk NAS Synology DS220j

Przyszedł czas aby podzielić się z Wami opinią na temat dysku sieciowego od Synology. W marcu na nasze biurko trafił NAS o symbolu DS220j. DS220j to kolejny model, który posiada dwie zatoki na dyski. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy 512 MB pamięci operacyjnej DDR4 czy też czterordzeniowy procesor Realtek RTD1296. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Obudowa zewnętrzna na dysk Zalman ZM-VE350 - recenzja

Obudowa zewnętrzna na dysk Zalman ZM-VE350

Do naszej redakcji trafiła obudowa zewnętrzna na dyski 2,5-cala. Obudowa, czy też kieszeń została dostarczona przez firmę Zalman. Producent oznaczył ją symbolem ZM-VE350. Urządzenie charakteryzuje się mocną obudową wykonaną z czegoś innego niż plastik. Ponadto obudowa zewnętrzna Zalman ZM-VE350 gwarantuje maksymalny transfer na wysokim poziomie. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Synology DiskStation DS115 – NAS do biura i do domu

Do naszej redakcji trafił kolejny NAS firmy Synology. Tym razem przyjrzymy się modelowi oznaczonemu symbolem Synology DiskStation DS115. DS115 to NAS wyposażony w miejsce na jeden dysk. Urządzenie charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i przeznaczony jest do małych biur oraz dla użytkowników domowych. Za jego pomocą udostępnimy wszystkie nasze multimedia oraz ważne dokumenty innym uczestnikom sieci. Zachęcamy do lektury naszej recenzji.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Synology DS214play – multimedialny NAS?

Do naszej redakcji trafił kolejny NAS firmy Synology. Tym razem jest to model nie najświeższy, ale warto mu się przyjrzeć z racji tego, że oferuje możliwość odtwarzania materiałów wideo z niskich rozdzielczości do wysokich. Czy Synology DS214play poradzi sobie z różnego rodzaju plikami multimedialnymi dowiecie się w dalszej części. Pod lupę weźmiemy także inne elementy jakie są oferowane przez ten konkretny model. Zachęcamy do dalszej lektury Synology DS214play.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Synology DS414slim – NAS do domu i małego biura

W naszej redakcji pojawił się kolejny NAS dzięki uprzejmości firmy Synology. Urządzenie, o którym będziemy pisali zostało oznaczone symbolem DS414slim. W recenzji zostaną zawarte informacje na temat wyglądu i wykonania DS414Sslim. W następny kroku napiszemy kilka ważniejszych informacji dotyczących parametrów technicznych. Potem przejdziemy do możliwości systemu operacyjnego DiskStation Manager. Zaraz po tym opiszemy wydajność, a na sam koniec zostawimy plusy i minusy, jakie pojawiły się w trakcie użytkowania Synology DS414slim. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Recenzja Iomega StorCenter ix4-300d – czterodyskowy NAS

Iomega StorCenter ix4-300d to urządzenie przeznaczone do małych i średnich biur. Oczywiście Iomega StorCenter ix4-300d sprawdzi się także w zastosowaniu domowym. Ix4-300d gwarantuje nam nie tylko duże bezpieczeństwo prze-chowywanych danych, ale również pojemność, która może sięgać do 12 TB. Iome-ga StorCenter ix4-300d posiada także dwie karty sieciowe i bardzo prosty system wymiany dysków. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Synology DiskStation DS213 – niewielki NAS dla mas

Do naszej redakcji trafił kolejny NAS tym razem dzięki firmie Synology. Pod lupę wzięliśmy interesujący model DiskStation DS213. NAS wyposażony jest w dwie „szuflady” na dyski twarde. Na stronie producenta możemy przeczytać, że Synology DiskStation DS213 jest przeznaczony dla grup roboczych i biur. Naszym zdaniem urządzenie znajdzie zastosowanie także w warunkach domowych. Dlaczego tak uważamy? Zapraszamy do dalszej lektury artykułu.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Iomega StorCenter ix2 - niewielki NAS dla małych firm

Do naszej redakcji trafił kolejny model niewielkiego, sieciowego dysku twardego (NAS) przaznaczonego do rozwiązań domowych jak i w niewielkich firmach. Z produktami Iomega mieliśmy do czynienia już wcześniej. Tym razem pod naszą redakcyjną lupę trafił model Iomega StorCenter ix2. Czym tym razem zaskoczy nas Iomega? Tego dowiedcie się w dalszej części artykułu.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Recenzja Iomega EZ Media & Backup Center

Iomega EZ Media & Backup Center to kolejna propozycja amerykańskiego producenta pamięci masowych dla potrzeb domowych oraz potrzeb niewielkich firm. Iomega EZ Media & Backup Center charakteryzuje się nie tylko znakomitym wykonaniem, zastosowaniem dobrych materiałów, ale również funkcjami, które z pewnością przydadzą się zarówno kolekcjonerom jak i osobom do przechowywania ważnych danych.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Recenzja Trust Pyramid 7 Port USB 2.0 Hub

Trust Pyramid to bardzo przydatne urządzenie, które sprawdzi się u osób używających dosyć często większej ilości portów USB. Niewielkie urządzenie z denerwującą niebieską diodą między portami z dodatkowym zasilaniem na wypadek większego poboru energii elektrycznej to tylko kilka zalet jakie posiada wspomniane urządzenie marki Trust.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)