Słuchawki Creative Flex – dobre rozwiązanie w dobrej cenie

Słuchawki Creative Flex

Creative Flex to słuchawki stereo, które trafiły do nas kilka tygodni temu, dzięki uprzejmości firmy Creative. Na oficjalnej stronie producenta znajdziemy informacje, że słuchawki są bardzo lekkie i w dodatku można je złożyć. Producent twierdzi także, że posiadają bardzo uderzający bas oraz wyraźny i naturalny wokal - sprawdziliśmy to. W dalszej części tej krótkiej recenzji dowiesz się, czy słuchawki Creative Flex są rzeczywiście takie, jak opisuje to sam producent. Zapraszamy do lektury.

Koss Pro4S – pełnowymiarowe słuchawki dla?

Do naszej redakcji trafiły pełnowymiarowe słuchawki marki Koss. Producent oznaczył je symbolem Pro4S. Słuchawki charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz bardzo dużym komfortem podczas użytkowania. W ciągu trzech tygodni korzystania ze słuchawek pojawiły się także pewne wady, które mogą mieć znaczenie przy zakupie. O tym i o innych rozwiązaniach zastosowanych w słuchawkach Koss Pro4S przeczytacie w dalszej części recenzji. Zapraszamy serdecznie.

Creative Inferno Sound Blaster – słuchawki dla graczy

Do naszej redakcji trafiły ostatnio słuchawki Creative Inferno Sound Blaster. Producent podaje, że słuchawki przeznaczone są głównie dla graczy. Na ten fakt składa się kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest designerski wygląd, który z pewnością zachęci wytrawnego gracza do kupna. Drugą rzeczą jest mikrofon, który można dołączać i odłączać do i od całego zestawu. Trzecią rzeczą jest możliwość podłączenia słuchawek do konsoli PlayStation 4, o czym informuje producent na pudełku. Tytułem wstępu to było by na tyle. Zachęcamy do dalszego ciągu recenzji.

Logitech Bluetooth Speakers Z600 – stylowe głośniki dla mobilnych

Do naszej redakcji trafiły kolejne głośniki firmy Logitech. Tym razem jest to model oznaczony symbolem Bluetooth Speakers Z600, który jak z samej nazwy wynika, łączy się z źródłem sygnału przy wykorzystaniu technologii Bluetooth. To, co wyróżnia Logitech Bluetooth Speakers Z600 to bezprzewodowa łączność oraz stylowy wygląd. Ponadto użytkownicy Logitech Bluetooth Speakers Z600 polubią zestaw za łatwość obsługi. Zachęcamy do dalszej lektury.

Recenzja Logitech Speaker System Z623

Logitech Speaker System Z623 to kolejna propozycja dla osób, które nie mogą żyć bez muzyki, ale warunki mieszkaniowe nie pozwalają im na rozmieszczenie sprzętu z tzw. prawdziwego zdarzenia. Zestaw Z623 nie tylko ciekawie się prezentuje, ale równie dobrze gra. Czy w Logitech Speaker System Z623 czegoś brakuje? Oczywiście, że tak, ale tego dowiecie się czytając dalszą część niniejszej recenzji.