Słuchawki bezprzewodowe Phiaton BT 120 NC – recenzja

Słuchawki bezprzewodowe Phiaton BT 120 NC

Kolejne słuchawki pojawiły się na naszym biurku. Firma Phiaton podzieliła się z nami modelem BT 120 NC. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy technologię Bluetooth 4.2 oraz technologię szybkiego ładowania baterii, która pozwala na godzinę słuchania muzyki po 5 minutach ładowania. Jednak to nie wszystko, co pokazały na BT 120 NC w trakcie prawie dwumiesięcznego testowania. Zachęcamy do dalszej lektury.

Słuchawki Creative Flex – dobre rozwiązanie w dobrej cenie

Słuchawki Creative Flex

Creative Flex to słuchawki stereo, które trafiły do nas kilka tygodni temu, dzięki uprzejmości firmy Creative. Na oficjalnej stronie producenta znajdziemy informacje, że słuchawki są bardzo lekkie i w dodatku można je złożyć. Producent twierdzi także, że posiadają bardzo uderzający bas oraz wyraźny i naturalny wokal - sprawdziliśmy to. W dalszej części tej krótkiej recenzji dowiesz się, czy słuchawki Creative Flex są rzeczywiście takie, jak opisuje to sam producent. Zapraszamy do lektury.

Logitech Bluetooth Speakers Z600 – stylowe głośniki dla mobilnych

Do naszej redakcji trafiły kolejne głośniki firmy Logitech. Tym razem jest to model oznaczony symbolem Bluetooth Speakers Z600, który jak z samej nazwy wynika, łączy się z źródłem sygnału przy wykorzystaniu technologii Bluetooth. To, co wyróżnia Logitech Bluetooth Speakers Z600 to bezprzewodowa łączność oraz stylowy wygląd. Ponadto użytkownicy Logitech Bluetooth Speakers Z600 polubią zestaw za łatwość obsługi. Zachęcamy do dalszej lektury.

Koss Pro4S – pełnowymiarowe słuchawki dla?

Do naszej redakcji trafiły pełnowymiarowe słuchawki marki Koss. Producent oznaczył je symbolem Pro4S. Słuchawki charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz bardzo dużym komfortem podczas użytkowania. W ciągu trzech tygodni korzystania ze słuchawek pojawiły się także pewne wady, które mogą mieć znaczenie przy zakupie. O tym i o innych rozwiązaniach zastosowanych w słuchawkach Koss Pro4S przeczytacie w dalszej części recenzji. Zapraszamy serdecznie.

Creative Inferno Sound Blaster – słuchawki dla graczy

Do naszej redakcji trafiły ostatnio słuchawki Creative Inferno Sound Blaster. Producent podaje, że słuchawki przeznaczone są głównie dla graczy. Na ten fakt składa się kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest designerski wygląd, który z pewnością zachęci wytrawnego gracza do kupna. Drugą rzeczą jest mikrofon, który można dołączać i odłączać do i od całego zestawu. Trzecią rzeczą jest możliwość podłączenia słuchawek do konsoli PlayStation 4, o czym informuje producent na pudełku. Tytułem wstępu to było by na tyle. Zachęcamy do dalszego ciągu recenzji.