Słuchawki Ultrasone Signature PURE – słuchawkowy killer?

Słuchawki Ultrasone Signature PURE

Kilka tygodni temu dzięki uprzejmości firmy Ultrasone otrzymaliśmy słuchawki, które zostały oznaczone symbolem Signature PURE. Nowy model charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz brzmieniem, które może zaskoczyć niejedno ucho. Czy słuchawki Ultrasone Signature PURE są wstanie konkurować z innymi w swojej cenie? Czy może są lepsze?

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Głośnik bezprzewodowy Astell&Kern ACRO BE100 – recenzja

Głośnik bezprzewodowy Astell&Kern ACRO BE100

Na naszym redakcyjnym biurku od kilku tygodni gości głośnik bezprzewodowy firmy Astell&Kern. Głośnik został oznaczony symbolem BE100 i łączy się m.in. przy wykorzystaniu technologii Bluetooth. Całość została wykonana z najwyższej jakości materiałów, a sam głośnik zapewnia możliwość słuchania ulubionej muzyki, ale również słuchania radio. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Głośniki USB Creative 2.0 Pebble - niewielkie wymiary i wielka moc

Głośniki USB Creative 2.0 Pebble

Firma Creative kolejny raz wyposażyła nas w swój sprzęt. Creative 2.0 Pebble to głośniki biurkowe zasilane za pośrednictwem portu USB. Głośniki dysponują dużym zapasem mocy mimo swoich niewielkich rozmiarów. Ponadto oferowane są w dwóch wersjach kolorystycznych, a co najważniejsze niewiele kosztują. Creative 2.0 Pebble idealnie sprawdzą się u osób, które dysponują biurkami o małej powierzchni.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier Active - rozwiązanie dla aktywnych

Słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier Active

Kolejny produkt marki Creative zagościł w naszej redakcji. Słuchawki, które otrzymaliśmy do recenzji to nowy model oznaczony symbolem Outlier Active. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy łączność bezprzewodową realizowaną za pośrednictwem technologii Bluetooth oraz baterię, która wystarczy na 10 godzin słuchania muzyki. A jak jest w rzeczywistości?

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Głośniki komputerowe Creative T100 – recenzja

Głośniki komputerowe Creative T100

Firma Creative zaopatrzyła nas w ostatnim czasie w głośniki stereo, które zostały oznaczone symbolem T100. Producent wyposaża użytkownika w dwie niewielkie kolumny głośnikowe oraz pilot zdalnego sterowania. Ponadto głośniki Creative T100 łączą się m.in. z komputerem, smartfonem czy też innym urządzeniem za pośrednictwem technologii Bluetooth. O tym i o innych funkcjach przeczytasz w dalszej części recenzji.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier Air Sports – recenzja

Słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier Air Sports

Przyszedł czas, aby podzielić się z Wami informacjami o słuchawkach bezprzewodowych Creative Outlier Air Sports. Dzięki uprzejmości firmy Creative od dwóch miesięcy mamy okazję przetestować wspomniany model słuchawek. Słuchawki skierowane są do osób aktywnych fizycznie. Jeśli biegasz lub jeździsz na rowerze lub też uprawiasz inny sport to zapraszamy do dalszej części recenzji.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Słuchawki bezprzewodowe Phiaton BT 120 NC – recenzja

Słuchawki bezprzewodowe Phiaton BT 120 NC

Kolejne słuchawki pojawiły się na naszym biurku. Firma Phiaton podzieliła się z nami modelem BT 120 NC. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy technologię Bluetooth 4.2 oraz technologię szybkiego ładowania baterii, która pozwala na godzinę słuchania muzyki po 5 minutach ładowania. Jednak to nie wszystko, co pokazały na BT 120 NC w trakcie prawie dwumiesięcznego testowania. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Słuchawki Creative Flex – dobre rozwiązanie w dobrej cenie

Słuchawki Creative Flex

Creative Flex to słuchawki stereo, które trafiły do nas kilka tygodni temu, dzięki uprzejmości firmy Creative. Na oficjalnej stronie producenta znajdziemy informacje, że słuchawki są bardzo lekkie i w dodatku można je złożyć. Producent twierdzi także, że posiadają bardzo uderzający bas oraz wyraźny i naturalny wokal - sprawdziliśmy to. W dalszej części tej krótkiej recenzji dowiesz się, czy słuchawki Creative Flex są rzeczywiście takie, jak opisuje to sam producent. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Koss Pro4S – pełnowymiarowe słuchawki dla?

Do naszej redakcji trafiły pełnowymiarowe słuchawki marki Koss. Producent oznaczył je symbolem Pro4S. Słuchawki charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz bardzo dużym komfortem podczas użytkowania. W ciągu trzech tygodni korzystania ze słuchawek pojawiły się także pewne wady, które mogą mieć znaczenie przy zakupie. O tym i o innych rozwiązaniach zastosowanych w słuchawkach Koss Pro4S przeczytacie w dalszej części recenzji. Zapraszamy serdecznie.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Logitech Bluetooth Speakers Z600 – stylowe głośniki dla mobilnych

Do naszej redakcji trafiły kolejne głośniki firmy Logitech. Tym razem jest to model oznaczony symbolem Bluetooth Speakers Z600, który jak z samej nazwy wynika, łączy się z źródłem sygnału przy wykorzystaniu technologii Bluetooth. To, co wyróżnia Logitech Bluetooth Speakers Z600 to bezprzewodowa łączność oraz stylowy wygląd. Ponadto użytkownicy Logitech Bluetooth Speakers Z600 polubią zestaw za łatwość obsługi. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Creative Inferno Sound Blaster – słuchawki dla graczy

Do naszej redakcji trafiły ostatnio słuchawki Creative Inferno Sound Blaster. Producent podaje, że słuchawki przeznaczone są głównie dla graczy. Na ten fakt składa się kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest designerski wygląd, który z pewnością zachęci wytrawnego gracza do kupna. Drugą rzeczą jest mikrofon, który można dołączać i odłączać do i od całego zestawu. Trzecią rzeczą jest możliwość podłączenia słuchawek do konsoli PlayStation 4, o czym informuje producent na pudełku. Tytułem wstępu to było by na tyle. Zachęcamy do dalszego ciągu recenzji.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)