Głośniki USB Creative 2.0 Pebble - niewielkie wymiary i wielka moc

Głośniki USB Creative 2.0 Pebble

Firma Creative kolejny raz wyposażyła nas w swój sprzęt. Creative 2.0 Pebble to głośniki biurkowe zasilane za pośrednictwem portu USB. Głośniki dysponują dużym zapasem mocy mimo swoich niewielkich rozmiarów. Ponadto oferowane są w dwóch wersjach kolorystycznych, a co najważniejsze niewiele kosztują. Creative 2.0 Pebble idealnie sprawdzą się u osób, które dysponują biurkami o małej powierzchni.

Słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier Active - rozwiązanie dla aktywnych

Słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier Active

Kolejny produkt marki Creative zagościł w naszej redakcji. Słuchawki, które otrzymaliśmy do recenzji to nowy model oznaczony symbolem Outlier Active. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy łączność bezprzewodową realizowaną za pośrednictwem technologii Bluetooth oraz baterię, która wystarczy na 10 godzin słuchania muzyki. A jak jest w rzeczywistości?

Słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier Air Sports – recenzja

Słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier Air Sports

Przyszedł czas, aby podzielić się z Wami informacjami o słuchawkach bezprzewodowych Creative Outlier Air Sports. Dzięki uprzejmości firmy Creative od dwóch miesięcy mamy okazję przetestować wspomniany model słuchawek. Słuchawki skierowane są do osób aktywnych fizycznie. Jeśli biegasz lub jeździsz na rowerze lub też uprawiasz inny sport to zapraszamy do dalszej części recenzji.

Głośniki komputerowe Creative T100 – recenzja

Głośniki komputerowe Creative T100

Firma Creative zaopatrzyła nas w ostatnim czasie w głośniki stereo, które zostały oznaczone symbolem T100. Producent wyposaża użytkownika w dwie niewielkie kolumny głośnikowe oraz pilot zdalnego sterowania. Ponadto głośniki Creative T100 łączą się m.in. z komputerem, smartfonem czy też innym urządzeniem za pośrednictwem technologii Bluetooth. O tym i o innych funkcjach przeczytasz w dalszej części recenzji.

Słuchawki bezprzewodowe Phiaton BT 120 NC – recenzja

Słuchawki bezprzewodowe Phiaton BT 120 NC

Kolejne słuchawki pojawiły się na naszym biurku. Firma Phiaton podzieliła się z nami modelem BT 120 NC. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy technologię Bluetooth 4.2 oraz technologię szybkiego ładowania baterii, która pozwala na godzinę słuchania muzyki po 5 minutach ładowania. Jednak to nie wszystko, co pokazały na BT 120 NC w trakcie prawie dwumiesięcznego testowania. Zachęcamy do dalszej lektury.