Głośniki USB Creative 2.0 Pebble - niewielkie wymiary i wielka moc

Firma Creative kolejny raz wyposażyła nas w swój sprzęt. Creative 2.0 Pebble to głośniki biurkowe zasilane za pośrednictwem portu USB. Głośniki dysponują dużym zapasem mocy mimo swoich niewielkich rozmiarów. Ponadto oferowane są w dwóch wersjach kolorystycznych, a co najważniejsze niewiele kosztują. Creative 2.0 Pebble idealnie sprawdzą się u osób, które dysponują biurkami o małej powierzchni.

Głośniki USB Creative 2.0 Pebble - wygląd

Do nas trafiła wersja wykonana w całości na czarno. Jeden z głośników na froncie został wyposażony w potencjometr do regulacji głośności i jednocześnie przełącznik do uruchamiania całego zestawu. Drugi głośnik zestawu w miejscu potencjometru posiada logo producenta.

Na tyle głośników znajduje się wyjście przewodów i głośnik, który jest skierowany do góry pod kątem 45 stopni. Wymiary głośników to 122x116x115 mm tak więc zmieszczą się praktycznie w każdym miejscu. 

Głośniki USB Creative 2.0 Pebble - codzienne korzystanie

Podłączenie głośników do źródła dźwięku jest bardzo łatwe. Wystarczy dysponować urządzeniem, które jest wyposażone w port USB oraz gniazdo minijack 3,5 mm. Uruchomienie składa się na przekręcenie potencjometru w prawo do momentu aż usłyszymy charakterystyczne kliknięcie i zaświeci się zielona dioda. Należy wspomnieć, że z dostępnego przewodu możemy wyjąć końcówkę USB typu A, a to z kolei pozwoli nam na podpięcie głośników do smartfona, który dysponuje złączem USB typu C. Według specyfikacji technicznej głośniki Creative 2.0 Pebble dysponują mocą do 8 W, a w maksymalnym wychyleniu nawet 16 W. W rzeczywistości jak na tak niewielkie urządzenie można posłuchać muzyki z zadziwiająco głośno i co ważne wyraźnie. 

Głośniki USB Creative 2.0 Pebble - czy warto kupić?

Głośniki Creative 2.0 Pebble to rozwiązanie skierowane do osób, które bardzo często spędzają czas w terenie, gdzie podłączenie tradycyjnego zestawu nie jest możliwe. Wszystko to jest możliwe dzięki niewielkim wymiarom i bardzo wyraźnym brzmieniem głośników. W chwili pisania naszej krótkiej recenzji Creative 2.0 Pebble były wycenione w sklepie producenta na 89 złotych.

Podsumowanie

Z czystym sumieniem możemy polecić głośniki nawet największym amatorom muzyki. Możemy je również polecić osobom, które potrzebują głośników do prezentacji multimedialnych, na koniec nawet tym osobom, które chcą obejrzeć film z lepszym dźwiękiem niż ten z telewizora.

Comments powered by CComment