Telefon myPhone HALO-Q – idealny prezent na dzień ojca?

Telefon myPhone HALO-Q

Od kilku tygodni mamy przyjemność testować telefon z oferty firmy myPhone. Polski producent udostępnił nam model oznaczony symbolem HALO-Q. Model HALO-Q skierowany jest do starszych osób, które docenią wielkość klawiszy oraz sporej wielkości czytelny wyświetlacz. Ponadto dla łatwiejszego podłączenia do zasilania myPhone HALO-Q posiada stację dokującą. Zachęcamy do przeczytania dalszej części.

Telefon myPhone Rumba – idealny prezent na dzień matki

Telefon myPhone Rumba

Na naszym biurku pojawił się kolejny telefon do krótkiej recenzji. Firma myPhone udostępniła nam model Rumba, który skierowany jest do osób o mniejszych wymaganiach technicznych lub po prostu dla osób starszych. myPhone Rumba to przedstawiciel klasycznego telefonu z klapką z łatwo dostępnymi funkcjami.

Smartfon HAMMER Active 2 – wydajność i wytrzymałość?

Smartfon HAMMER Active 2

Kilka tygodni temu trafił do nas jeden ze smartfonów marki HAMMER. Producent oznaczył go symbolem Active 2. Ze smartfona korzystaliśmy około dwóch tygodni. W trakcie tego czasu pojawiły się pewne mankamenty urządzenia, ale również zalety. O tym wszystkim dowiecie się w dalszej części naszej krótkiej recenzji. Po lekturze sami odpowiecie sobie na pytanie z tytułu.

Telefon HAMMER 4+ - klasyczny, wydajny i wytrzymały?

Telefon HAMMER 4+

Telefon HAMMER 4+ to kolejne urządzenie tego producenta, które trafiło do naszej redakcji. Wspomniany model to klasyczne rozwiązanie. Docenią to z pewnością osoby pracujące fizycznie, gdzie liczy się wytrzymałość telefonu, ale również łatwość obsługi. W naszej krótkiej recenzji wskażemy na wady i zalety jakie pojawiły się w trakcie kilkutygodniowego korzystania z HAMMERA 4+.

Smartfon TP-Link Neffos X1 Lite – recenzja

Smartfon TP-Link Neffos X1 Lite

Dzięki uprzejmości firmy TP-Link na nasze biurko trafił kolejny smartfon z serii Neffos. Producent oznaczył go symbolem X1 Lite. W niniejszej krótkiej recenzji postaram się opisać, jakie wady i zalety posiada otrzymany smartfon. Nie zabraknie również paru aspektów technicznych oraz indywidualnych odczuć w trakcie kilkutygodniowego korzystania z TP-Link Neffos X1 Lite.