Smartfon TP-Link Neffos X1 Lite – recenzja

Smartfon TP-Link Neffos X1 Lite

Dzięki uprzejmości firmy TP-Link na nasze biurko trafił kolejny smartfon z serii Neffos. Producent oznaczył go symbolem X1 Lite. W niniejszej krótkiej recenzji postaram się opisać, jakie wady i zalety posiada otrzymany smartfon. Nie zabraknie również paru aspektów technicznych oraz indywidualnych odczuć w trakcie kilkutygodniowego korzystania z TP-Link Neffos X1 Lite.

Recenzja smartfona TP-Link NEFFOS Y5

TP-Link NEFFOS Y5

Do naszych redakcyjnych kątów trafił smartfon firmy TP-Link. Producent oznaczył go symbolem NEFFOS Y5. TP-Link NEFFOS Y5 jest zaliczany do średniaków i jest w zasięgu, praktycznie każdego portfela. Firma TP-Link jest znana bardziej z produkcji sprzętu sieciowego aniżeli z produkcji smartfonów. Z tego tytułu bardzo chętnie przyjrzymy się rozwiązaniom proponowanym przez TP-Linka. Zachęcamy do dalszej lektury, w której znajdą się zarówno wady, jak i zalety NEFFOS Y5.

Manta Titano 1 MSP95012 – niezły smartfon w niezłej cenie

Manta Titano 1 MSP95012

Pod koniec grudnia trafił do nas smartfon firmy Manta. Model, który otrzymaliśmy został oznaczony symbolem Titano 1 MSP95012.  Testowaliśmy go przez okres około dwóch miesięcy, co pozwoliło nam na dosyć rzetelną ocenę całej konstrukcji. Zachęcamy do dalszej lektury dotyczącej Titano MSP95012.

Telefon myPhone Hammer Delta - rozwiązanie dla twardzieli

Telefon myPhone Hammer Delta

Do naszej redakcji trafił telefon, którego nazwa sugeruje, że jest niezniszczalny. Mowa tutaj o telefonie Hammer Delta. Producent urządzenia gwarantuje, że telefon jest odporny na pył i wodę. W niniejszej, krótkiej recenzji pojawią się nasze uwagi oraz zalety i wady dotyczące telefonu Hammer Delta.

Asus ZenFon 4 – budżetowy smartfon dla Kowalskiego

Asus ZenFon 4 to pierwszy model tajwańskiego producenta, który pojawił się na naszym redakcyjnym biurku. Urządzenie testowaliśmy przez okres dwóch tygodni. W tym okresie napotkaliśmy na kilka problemów, ale nie obyło się również bez zalet. Urządzenie zostało wyposażone w komponenty ze średniej półki, a jego ogólną funkcjonalność oceniliśmy na 6 w skali od 1 do 10. Zachęcamy do dalszej lektury, gdzie przedstawimy w paru słowach nasze spostrzeżenia.