Telefon myPhone Hammer Delta - rozwiązanie dla twardzieli

Do naszej redakcji trafił telefon, którego nazwa sugeruje, że jest niezniszczalny. Mowa tutaj o telefonie Hammer Delta. Producent urządzenia gwarantuje, że telefon jest odporny na pył i wodę. W niniejszej, krótkiej recenzji pojawią się nasze uwagi oraz zalety i wady dotyczące telefonu Hammer Delta.

myPhone Hammer Delta - wygląd

Hammer Delta dotarł do nas w niewielkim opakowaniu. Pudełko telefonu okazało się jeszcze mniejsze. Jednak ku naszemu zaskoczeniu wymiary Hammer Delta są wręcz idealne. Pisząc idealne mam na myśli, która ma średniej wielkości dłonie. Po rozpakowaniu naszym oczom ukazał się czarny telefon z pomarańczowymi wstawkami na górze i dole obudowy. Na krawędziach znalazły się pomarańczowe punkty. Widać to na poniższych zdjęciach.

Jak widać powyżej jest to tradycyjny telefon z fizycznymi klawiszami. Klawisze są dosyć spore, także nawet osoba z dużymi palcami poradzi sobie z jego obsługą. Po obróceniu Delty naszym oczom ukaże się aparat oraz klapka obudowy, która jest przykręcana dwoma śrubkami tak aby zapewnić jak największą szczelność dla podzespołów.

Ładowanie myPhone Hammer Delta odbywa się za pośrednictwem osłoniętego przez uszczelkę portu USB. W tym samym miejscu znajduje się również złącze do podłączenia słuchawek.

myPhone Hammer Delta - wady i zalety

Jedną z największych zalet telefonu jest jego poręczność. Urządzenie bardzo dobrze leży w dłoni. Jednym palcem jesteśmy w stanie sięgnąć do każdego miejsca na klawiaturze w przeciwieństwie do niektórych smartfonów, które dysponują dużymi wyświetlaczami. Na plus jest również obsługa dwóch kart SIM oraz możliwość instalacji karty pamięci. W tym miejscu wspomnę o braku możliwości importu kontaktów z karty pamięci, która wcześniej była obsługiwana przez system Google Android. Rozumiem, że jest to zupełnie inne oprogramowanie, ale przepisywanie sporej ilości kontaktów jest trochę uciążliwe.

Oczywiście na plus jest także wodoodporność, którą przetestowałem w deszczowe dni. Test przebiegł pomyślnie, woda nigdzie się nie dostała. Minusem, który pojawia się po kilku godzinach używania to brak jakiegokolwiek połączenia ze światem zewnętrznym pomijając możliwość dzwonienia i pisania wiadomości. Telefon nie posiada możliwości połączenia z mobilnym Internetem jak i z siecią lokalną za pomocą Wi-Fi. Wskazuje to, że myPhone Hammer Delta jest skierowany do osób, które po prostu nie korzystają z tych dobrodziejstw. Mogę jednak powiedzieć, że kupiłbym Delte gdyby była wyposażona w łączność mobilną i lokalną. Na koniec dodam, że telefon posiada moduł Bluetooth.

W kwestii zasilania jest dobrze myPhone Hammer Delta działa zdecydowanie lepiej niż szereg smartfonów. Wynika to z dosyć pojemnej baterii (1700 mAh) jak na wyświetlacz i funkcje jakie są wykonywane. W moim przypadku ładowałem telefon po około 6 dniach dosyć intensywnego użytkowania. Producent deklaruje, że telefon wytrzyma do 9 dni na jednym ładowaniu. Na pokładzie nie zabrakło radia, latarki i odtwarzacza mp3.

myPhone Hammer Delta - czy warto kupić?

Odpowiadając na zadane pytanie mówię tak. Jeśli szukasz zwykłego telefonu bez fajerwerków to myPhone Hammer Delta jest dla Ciebie. Telefon jest zdecydowanie lepiej wykonany pod względem wytrzymałości, co powoduje, że sprawdzi się u osób wykonujących prace fizyczne. Ponadto jak na "kawał" telefonu myPhone Hammer Delta jest stosunkowo tani. Jego cena wynosi około 160 złotych.

myPhone Hammer Delta - podsumowanie

Podsumowując myPhone Hammer Delta jest przeznaczony dla osób o mniejszych wymaganiach multimedialnych. Brak łączności mobilnej nie przekreśla telefonu w oczach potencjalnych klientów. Cena i świetne wykonanie z pewnością przekonają do siebie niejedną osobę.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież