Acer Iconia A3 – tablet w sam raz dla Kowalskiego

Acer Iconia A3 to tablet przeznaczony dla osób, które większość czasu spędzają na przeglądaniu multimediów jakie oferuje Internet. To co z pewnością zachęci do zakupu tabletu Acer Iconia A3 to duży ekran oraz przyzwoite parametry techniczne urządzenia. Argumentem za jest również bardzo atrakcyjna cena tabletu. Oczywiście jak każdy produkt i Iconia A3 posiada wady, które opisaliśmy poniżej. Zachęcamy do przeczytania recenzji.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Recenzja tabletu Manta PowerTab X MID06

Kilka tygodni temu do naszej redakcji trafił jeden z tabletów polskiego producenta elektroniki użytkowej Manta PowetTab X MID06. Google Android 4.0, duży 10-calowy wyświetlacz i niewysoka cena to tylko kilka z zalet jakie pojawiły się w trakcie testowania tabletu Manta PowerTab X MID06. 

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Prestigio MultiPad PMP5080B - tablet w rozsądnej cenie

Era tabletów zapoczątkowana przez firmę Apple spowodowała wejście na nowy segment rynku wielu producentów. Jednym z nich jest Prestigio. Producent oferuje klientom kilka modeli tabletów między innymi model oznaczony symbolem MultiPad PMP5080B, którym zajmiemy się w niniejszym artykule. Czy Prestigio MultiPad PMP5080B jest dobrym, alternatywnym rozwiązaniem? Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)