MIO MiVue 538 Deluxe – z wideorejestratorem będziesz miał wszystko pod kontrolą

MIO MiVue 538 Deluxe to kolejny wideorejestrator, który otrzymaliśmy od MIO. Tradycyjnie zamontowaliśmy urządzenie do samochodu i ruszyliśmy w drogę. Jak podaje producent MiVue 538 Deluxe jest wyposażony w moduł GPS, możliwość bezterminowej aktualizacji baz fotoradarów oraz możliwość nagrywania materiałów w rozdzielczości FULL HD. Oczywiście w trakcie eksploatacji sprawdziliśmy czy faktycznie funkcje opisywane na oficjalnej stronie działają tak jak powinny. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

MIO MiVue 568 Touch – wideorejestrator z panelem dotykowym

Do naszej redakcji trafił kolejny wideorejestrator firmy MIO. Urządzenie wyróżnia się między innymi od wcześniej recenzowanych dotykowym ekranem oraz bezterminową aktualizacją fotoradarów. Ponadto MIO MiVue 568 Touch pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości FULL HD oraz na śledzenie trasy przy użyciu Google Maps. Na stronie producenta zajdziemy także inne kluczowe cechy wideorejestator, którym się przyjrzeliśmy i opisaliśmy ich działanie poniżej. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Wideorejestrator MIO MiVue 528 – nagrania FULL HD z jazdy samochodem

W naszej redakcji pojawił się kolejny wideorejestrator firmy MIO. Tym razem przyjrzałem się z bliska modelowi, który został oznaczony symbolem MiVue 528. Wideorejestrator został wyposażony w najnowsze rozwiązania. Wśród nich znajdziemy czujniki ruchu, zaawansowaną optykę oraz nagrywanie materiałów w rozdzielczości FULL HD. Jednak to nie wszystkie możliwości jakie znajdują się w MIO MiVue 528. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do dalszej części tej krótki recenzji.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Wideorejestrator MIO MiVue 518 – świetny świadek naszych wyczynów na drodze!

Jadę w poniedziałkowy ranek przez Bydgoszcz aż tu przede mną nagle na lewym pasie ktoś zaczyna gwałtownie hamować ponieważ przypomniało mu się, że musi skręcić w lewo. Oczywiście w samochodzie włączyło się, co tylko możliwe ABS, awaryjne i inne cuda na kiju. Całe szczęście siostra nie dostała zawału, a ja w porę wyhamowałem. Tym razem MIO MiVue 518 nie było mi potrzebne. Jednak nie trudno sobie wyobrazić czyja była by wina gdybym nie wyhamował w porę. W przypadku kiedy miałbym MIO MiVue 518 na przedniej szybie mógłbym podważyć bezpieczeństwo manewru poprzedzającego mnie kierowcy. Zapraszam do dalszej recenzji wideorejestratora MIO MiVue 518.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Wideorejestrator Manta MM334 – czyli droga w obiektywie

Podróże samochodem to dla wielu z nas codzienność. Jedni z nas pokonują wiele kilometrów dziennie, a niektórzy jadą zaledwie do sklepu. Każdemu z nas nie raz z pewnością zdarzyły się ekstremalne przeżycia z uczestnictwem innego samochodu. W trakcie wielu kolizji drogowych zdarza się, że wina nie zawsze stoi po stronie tego kierowcy, którego wskazała policja, ale nie możemy tego udowodnić. Z pomocą przychodzi nam wideorejestator firmy Manta oznaczony symbolem MM334.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)