Dysk sieciowy Asustor Lockerstor 4 AS6604T - nowość w ofercie

Dysk sieciowy Asustor Lockerstor 4 AS6604T

W ofercie firmy Asustor pojawił się nowy dysk sieciowy oznaczony symbolem Lockerstor 4 AS6604T. Urządzenie skierowane jest do zaawansowanych użytkowników oraz niewielkich firm. Całość jest zamknięta w sprawdzonej w innych modelach obudowie. NAS Asustor Lockerstor 4 AS6604T zapewnia wydajność i bezpieczeństwo.

W sieci pojawiło się 20 GB tajnych danych Intela

Intel

Firma Intel największy producent układów scalonych podł w ostatnim czasie atakowi hakerskiemu. Tak twierdzi szwajcarski inżynier ds. bezpieczeństwa Till Kottman. Firma w oficjalnym komunikacie zapewnia, że 20GB poufnych danych wyciekło poprzez nieuwagę osoby, która ma legalny dostęp do danych, a same dane pochodzą z Intel Resource and Design Center.

Oficjalna data wyłączenia usługi Google Play Music!

Google Play Music

O wyłączeniu usługi Google Play Music mówi się już od kilku miesięcy. Firma Google poinformowała o tym niejednokrotnie, ale jak do tej pory nie usłyszeliśmy o oficjalnej dacie wyłączenia usługi. Jak można się domyślać Google Play Music będzie wyłączone na rzecz YouTube Music. Starsza usługa Google po prostu była mało popularna, co doprowadziło do jej wygaszania.

Nowa wersja pakietu biurowego LibreOffice 7.0 już jest!

LibreOffice 7.0

Jak wiemy zakup pakietu biurowego od Microsoftu nie jest najtańszy. Możemy się oczywiście zdecydować na subskrypcję roczną, ale to daje nam tylko prawo do korzystania z pakietu przez 365 dni. Istnieje także opcja wykupu stałej licencji, ale cenowo wychodzi to jeszcze drożej. Z pomocą przychodzi nowa wersja pakietu biurowego LibreOffice 7.0.

Laptop Acer Predator Triton 500 - nowość na polskim rynku

Laptop Acer Predator Triton 500

W ofercie firmy Acer pojawił się nowy laptop gamingowy oznaczony symbolem Predator Triton 500. Na pokładzie znajdziemy procesor ze stajni Intela oraz kartę graficzną od zielonych. Acer Predator Triton 500 oferuje także wyświetlacz IPS o przekątnej 15,6-cala, który wyświetli obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Jak Wam się podoba nowy pomysł?