Czy sprzedaż pecetów rośnie?

Komputer osobisty

Sprzedaż pecetów na przestrzeni ostatnich lat cały czas malała. Jednak w drugim kwartale bieżącego roku sytuacja nieco się zmieniła. Według Gartnera i IDC drugi kwartał pokazuje wzrost sprzedaży pecetów o 3,2% w stosunku do okresu analogicznego roku ubiegłego. W tym okresie na świecie sprzedane zostało 62 miliony komputerów.

Netgear Xrm570 Night Pro Gaming – router dla graczy

Netgear Xrm570 Night Pro Gaming

Oferta firmy Netgear powiększyła się o kolejny router. Tym razem firma zaprezentowała model oznaczony symbolem Xrm570 Night Pro Gaming. Router charakteryzuje się nie tylko najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, ale również niecodziennym wyglądem jak przystało na router dla graczy. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy oprogramowanie DumaOS czy też technologię Beamforming+.

Obudowa komputerowa Cooler Master MasterCase H100

Obudowa komputerowa Cooler Master MasterCase H100

Oferta firmy Cooler Master powiększyła się kolejny raz. Producent wprowadził nową obudowę komputerową, która została oznaczona symbolem MasterCase H100. Firma Cooler Master podaje, że jest to idealne rozwiązanie do salonu. Takie zastosowanie jest możliwe dzięki eleganckiemu wyglądowi, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Monitor iiyama XB3288UHSU-B1 – rozwiązanie dla profesjonalistów

Monitor iiyama XB3288UHSU-B1

W ofercie japońskiego producenta pojawił się nowy monitor oznaczony symbolem XB3288UHSU-B1. Producent wyposażył monitor w ekran o przekątnej 32-cali, który wyświetla obraz w rozdzielczości 3840x2160 pikseli, czyli 4K. Wysoka rozdzielczość pozwala na wygodniejszą pracę z wieloma aplikacjami jednocześnie dzieląc je na jednym ekranie.

AOC AG251FZ2 i AG271FZ2 – monitory dla graczy

AOC AG251FZ2

Firma AOC zaprezentowała dwa nowe monitory dla graczy. Pierwszy z nich został oznaczony symbolem AG251FZ2 natomiast drugi AG271FZ2. Monitory charakteryzują się bardzo niskim czasem reakcji oraz wysoką częstotliwością odświeżania ekranu. Mniejszy model otrzymał matrycę o przekątnej 24,5-cala w większy o przekątnej 27-cali.