Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.4 (2020) - nowość w ofercie

Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.4 (2020)

Firma Samsung zaprezentowała oficjalnie nowy tablet ze średniej półki. Urządzenie otrzymało symbol Galaxy Tab A 8.4 (2020). Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy modem LTE czy też ekran o przekątnej 8.4-cala. Ponadto obraz będzie wyświetlany w rozdzielczości 1920x1200 pikseli. Do produkcji procesora wykorzystywana jest technologia 14 nm. 

Koronawirus opóźni premierę nowych iPhone'ów 12?

Apple iPhone 11

Firma Apple prezentowała swoje smartfony we wrześniu każdego roku. Niestety panująca na świecie pandemia koronawirusa powoduje pewne problemy na skalę światową. Na chwilę obecną Apple oficjalnie nie podała do publicznej wiadomości czy premiera iPhone'a 12 zostanie przesunięta z września na późniejszy termin. Jednak jest coś na rzeczy. Wynika to z trzech źródeł blisko związanych z gigantem.

Monitor Acer CB282K i CB342CKC - przeznaczone dla profesjonalistów

Monitor Acer CB282K

Oferta firmy Acer powiększyła się o dwa nowe monitory dla profesjonalistów. Pierwszy z nich otrzymał symbol CB282K natomiast drugi CB342CKC. Jak podaje producent monitory spełnią oczekiwania w zastosowaniach profesjonalnych. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy rozdzielczość 4K czy też możliwość zamontowania monitorów na uchwycie dzięki standardowi VESA.

Aktualizacja systemu iOS 12.4.6 na starszych urządzeniach!

Logo Apple

Firma Apple to jeden z najbardziej rozpoznawanych producentów elektroniki użytkowej na świecie. Gigantowi można zarzucić wiele, ale i tak ich świetny marketing zrobi swoją robotę. Apple wprowadza aktualizację swojego systemu, która obejmie nawet iPhony 5s mające swoją premierę w 2013 roku. Powiedzcie, który z producentów zapewnia takie wsparcie swoim flagowcom?

TP-Link RE505X - nowy wzmacniacz sygnału

TP-Link RE505X

W ofercie firmy TP-Link pojawił się nowy wzmacniacz sygnału oznaczony symbolem RE505X. Urządzenie jest zgodne ze standardem 802.11ax. Rozwiązanie proponowane przez firmę TP-Link sprawdzi się zarówno w biurze jak i w zaciszu domowym, gdzie dostęp do sieci bezprzewodowej jest ograniczone przez fizyczne przeszkody.