Ładowarka samochodowa Hama Qualcomm Quick Charge 3.0

Hama Qualcomm Quick Charge 3.0

W ofercie firmy Hama pojawiła się kolejna ładowarka samochodowa. Producent oznaczył ją symbolem Qualcomm Quick Charge 3.0. Ładowarka została wyposażona w technologię szybkiego ładowania, która jest oparta o rozwiązania firmy Qualcomm. Producent informuje, że ładowarka sprawdzi się najlepiej w połączeniu ze smartfonem pod kontrolą systemu Google Android.

Chłodzenie CPU Akasa Vegas Chroma – prosta konstrukcja z RGB LED

Chłodzenie CPU Akasa Vegas Chroma

W ofercie firmy Akasa pojawiło się nowe chłodzenie CPU, które swoją budową przypomina raczej rozwiązanie stosowane w najtańszych komputerach. Nowe chłodzenie otrzymało symbol Vegas Chroma. Chłodzenie jest kompatybilne z procesorami ze stajni Intela, ale również i AMD. Wśród rozwiązań znajdziemy podświetlenie RGB LED.

Monitor Asus ROG Strix XG17AHPE – model dla ludzi mobilnych

Monitor Asus ROG Strix XG17AHPE

Oferta firmy Asus powiększa się kolejny raz. Niebawem na rynku zadebiutuje nowy model monitora, który otrzymał oznaczenie ROG Strix XG17AHPE. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy matryce 1920x1080 pikseli z odświeżaniem 240 Hz. W XG17AHPE nie byłoby nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że jest to model przenośny.

Sharkoon Light 200 – mysz dla graczy

Sharkoon Light 200

Firma Sharkoon zaprezentowała nową mysz skierowaną do graczy. Gryzoń otrzymał symbol Light 200. Z Light 200 ucieszą się osoby praworęczne gdyż profil jak i umiejscowienie przycisków przeznaczone jest wyłącznie dla nich. Ponadto wśród rozwiązań znajdziemy podświetlenie LED RGB i sensor optyczny PixArt PMW-3389, który jest wstanie pracować z maksymalną rozdzielczością 16000 dpi.

Kamera Lanberg WiFi Smart Home – nowość w ofercie

Kamera Lanberg WiFi Smart Home

Bezpieczeństwo w ostatnich latach to jeden z najważniejszych aspektów. Montując wewnętrzny monitoring w zaciszu domowym chronimy je przed niechcianymi gośćmi, ale również możemy sprawować nadzór nad najmniejszymi domownikami i pupilami. W związku z tym firma Lanberg wprowadziła do swojej oferty kamerę oznaczoną symbolem WiFi Smart Home.