Creative Outlier AIR V2 i AIR SPORTS V2 - słuchawki bezprzewodowe z dotykowymi przyciskami

Creative Outlier AIR V2

Osoby aktywne fizycznie z pewnością zajrzą do oferty firmy Creative. Powodem są słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier AIR V2 i AIR SPORTS V2. Firma Creative zastosowała w słuchawkach technologię bezprzewodową w postaci Bluetooth w wersji piątej oraz stopień ochrony IPX5. Maksymalny zasięg działania słuchawek to 10 m.

Chłodzenie procesora Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB - nowość w ofercie

Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB

Portfolio firmy Cooler Master powiększyło się o nowe chłodzenie procesora, które zostało oznaczone symbolem MasterLiquid ML240L V2 RGB. ML240L to chłodzenie typu AiO. Producent informuje, że nowe chłodzenie ma zapewniać najwyższą wydajność i cisze podczas pracy. Ponadto ML240L jest wstanie poradzić sobie z topowymi procesorami.

Mercusys AC10 - nowość w ofercie

Mercusys AC10

W ofercie firmy Mercusys pojawił się nowy router działający w standardzie WiFi 5. Nowy model został oznaczony symbolem AC10. Wśród rozwiązań znajdziemy obsługę IPTV i Agile Config. Router Mercusys AC10 charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, wysoką wydajnością oraz atrakcyjną ceną. AC10 jest już dostępny w sprzedaży.

Zasilacz komputerowy Zalman GigaMax ZM650-GVII - nowość w ofercie

Zasilacz komputerowy Zalman GigaMax ZM650-GVII

W ofercie firmy Zalman pojawił się nowy zasilacz komputerowy oznaczony symbolem GigaMax ZM650-GVII. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy konwertery DC-DC czy też aktywny układ PFC. Producent podaje, że zasilacz komputerowy Zalman GigaMax ZM650-GVII znajdzie zastosowanie jako baza w wydajnym komputerze do gier i pracy.

Chłodzenie CPU Cooler Master Hyper H410R RGB - nowość w ofercie

Chłodzenie CPU Cooler Master Hyper H410R RGB

Firma Cooler Master powiększyła swoją ofertę o kolejne chłodzenie procesora. Producent oznaczył nowe rozwiązanie symbolem Hyper H410R RGB. Według informacji producenta H410R RGB poradzi sobie z układami o TDP do 100 W. Ponadto chłodzenie zostało wyposażone w podświetlenie RGB, które pozwala na personalizację.