Monitor AOC G2590PX/G2 – edycja G2 Esports

Monitor AOC G2590PX/G2

W ofercie firmy AOC pojawił się nowy monitor oznaczony symbolem G2590PX/G2. Monitor jest wspierany przez organizację G2 Esports. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy odświeżanie ekranu na poziomie 144 Hz. Ponadto producent montuje matrycę 24,5-cala, która wyświetla obraz w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Z pewnością monitor AOC G2590PX/G2 przypadnie do gustu niejednemu graczowi.

Obudowa komputerowa SilentiumPC Regnum RG1 TG – stara obudowa w nowej wersji

Obudowa komputerowa SilentiumPC Regnum RG1 TG

W ofercie firmy SilentiumPC pojawiła się nowa obudowa komputerowa oznaczona symbolem Regnum RG1 TG. Wspomniana obudowa jest znana na rynku ze swojej wszechstronności. W nowej edycji Regnum RG1 TG została wyposażona w boczny panel ze szkła hartowanego. Firma SilentiumPC podaje, że obudowa jest idealnym rozwiązaniem na zmontowanie komputera ze średniej półki.

Smartfon Huawei Honor 10 Lite – znana data premiery

Smartfon Huawei Honor 10 Lite

W planach firmy Huawei jest kolejna premiera smartfona znanej marki smartfonów Honor. Tym razem firma planuje premierę smartfona Honor 10 Lite. Na chwilę obecną nie wiadomo czy wspomniany smartfon zagości na półkach polskich sklepów, ale czas pokaże jaka będzie decyzja. Specyfikacja techniczna Honor 10 Lite nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że smartfon z wyglądu jest bardzo podobny do Honor 8X oraz Honor Note 10.

Laptop Huawei MateBook D 14 z procesorem AMD na pokładzie

Laptop Huawei MateBook D 14

Firma Huawei powiększyła swoją ofertę o laptopa, który został oznaczony symbolem MateBook D 14. Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziemy procesor ze stajni AMD. Ponadto firma Huawei wyposażyła MateBook D 14 w 14-calową matrycę. Do wydajności dołoży się z pewnością dysk SSD o pojemności 256 GB oraz 8 GB pamięci operacyjnej.

Komputery dla graczy Lenovo Legion T730 Tower i C730 Cube – dostępne w Polsce!

Komputery dla graczy Lenovo Legion

Na półkach polskich sklepów pojawiły się dwa nowe komputery z serii Lenovo Legion. Producent oferuje modele oznaczone symbolem T730 Tower oraz C730 Cube. Komputery od Lenovo charakteryzują się bardzo efektownym wyglądem oraz mocną specyfikacją techniczną. Nic dziwnego w końcu są to komputery skierowane do graczy.