MSI AIO MAG CORELIQUID E Series – nowe chłodzenie wodne zaprezentowane

MSI AIO MAG CORELIQUID E Series

Firma MSI zaprezentowała chłodzenie wodne, którego budowa jest zainspirowana upływem czasu i zaćmieniem słońca. Urządzenie zostało oznaczone symbolem MAG CORELIQUID E Series. W chłodzeniu została zwiększona powierzchnia styku kanału wodnego z miedzianą podstawą bloku, co ma wpływ na bardziej wydajne odprowadzanie ciepła.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

NJORD by ELEMENTS prezentuje etui na iPhone’a 15

NJORD by ELEMENTS

Premiera najnowszych smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka za nami. W związku z tym marka NJORD by ELEMENTS zaprezentowała najnowsze etui dedykowane do iPhone’a 15. Oferowane etui są utrzymane w stylu nordyckim. Ponadto są wytrzymałe, ekologiczne i obsługują bezprzewodowe ładowanie MagSafe oraz Qi2.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Kamera internetowa Logitech Brio 100 – nowość w ofercie

Logitech Brio 100

W ofercie firmy Logitech pojawiła się nowa kamera internetowa z wbudowanym mikrofonem. Urządzenie zostało oznaczone symbolem Brio 100. Kamera pozwala na przekazywanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości FULL HD. Ponadto producent dopracował funkcję, która automatycznie reguluje światło podczas pracy. W sprzedaży znajdą się trzy wersje kolorystyczne kamery Logitech Brio 100.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Asus TUF Gaming VG249QL3A – monitor dla graczy w FULL HD

Asus TUF Gaming VG249QL3A

Kolejny producent zapowiedział monitor skierowany do graczy. Firma Asus wprowadzi do swojej oferty model oznaczony symbolem TUF Gaming VG249QL3A. Urządzenie charakteryzuje się obsługa obu standardów synchronizacji, czyli AMD FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync Compatible. Ponadto Asus zastosował matrycę Fast IPS o rozdzielczości FULL HD.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Acer Nitro XV282K V3 – matryca 4K z 150 Hz

Acer Nitro XV282K V3

Kolejna premiera monitora dla graczy za nami. Tym razem swój produkt zaprezentowała firma Acer. Urządzenie zostało oznaczone symbolem Nitro XV282K V3 i dysponuje matrycą IPS o przekątnej 28-cali. Monitor skierowany jest do osób, które mogą sobie pozwolić na grę w rozdzielczości 4K i z częstotliwością odświeżania na poziomie 150 Hz.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Obudowa komputerowa Zalman M4 White – nowość w ofercie

Zalman M4 White

Firma Zalman znana z produkcji akcesoriów oraz podzespołów komputerowych wprowadza do swojej oferty nową obudowę komputerową. Skrzynka została oznaczona symbolem M4 White. Sugeruje to, że dominującym kolorem całej konstrukcji jest kolor biały. Do wnętrza zmieścimy płyty główne w standardzie mATX i Mini-ITX.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

AOC GAMING 16G3 – monitor mobilny?

AOC GAMING 16G3

Firma AOC powiększyła swoją ofertę produktową o kolejny monitor. Marka znana głównie z produkcji monitorów wprowadza model oznaczony symbolem GAMING 16G3. Producent zastosował w 16G3 matryce o przekątnej 15,6-cala IPS. Ponadto monitor charakteryzuje się 144 Hz odświeżania obrazu oraz czasem reakcji na poziomie 4 ms.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Monitor iiyama G-Master GB2470HSU-W5 – nowość w ofercie w wersji białej

iiyama G-Master GB2470HSU-W5

W ofercie firmy iiyama pojawił się nowy monitor skierowany do graczy. Urządzenie zostało oznaczone symbolem GB2470HSU-W5 i zaliczane jest do serii G-Master. Jak podaje producent monitor skierowany jest do wymagających graczy. Na pokładzie znajdziemy matrycę Fast IPS o rozmiarze 24-cali. Ponadto GB2470HSU-W5 dysponuje czasem reakcji na poziomie 0,8 ms.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

SSD do przenośnych konsol WD BLACK SN770M

WD BLACK SN770M

Użytkownicy przenośnych konsol mogą zainstalować na swoje urządzenia z reguły kilka pozycja. Wynika to z ograniczonej pojemności pamięci wewnętrznej, która obecnie wynosi maksymalnie 512 GB. Naprzeciw potrzebom bardziej wymagających użytkowników wychodzi firma WD z dyskami SSD do przenośnych konsol. Amerykański producent będzie oferował dysk w trzech wariantach.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Pamięć operacyjna Patriot Viper Xtreme 5 – nowość w ofercie

Patriot Viper Xtreme 5

W ofercie firmy Patriot pojawiły się nowe zestawy kości pamięci. Producent oznaczył serię symbolem Viper Xtreme 5. Wspomniane kości mają pracować z transferem rzędu 8200 MT/s. Nowa pamięć ma być dostępna w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to 32 GB w opcji 2 x 16 GB natomiast drugi to 48 GB w opcji 2 x 24 GB. Patriot Viper Xtreme 5 charakteryzują się opóźnieniami CL 38.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Smartfon Google Pixel 8 i smartwatch Pixel Watch 2 – wkrótce premiera

Smartfon Google Pixel 8

Za nami prawie pierwsza dekada września, a więc premiery nowych urządzeń zbliżają się wielkimi krokami. Firma Google zapowiedziała premierę kolejnej edycji smartfona Pixel 8 oraz zegarka Pixel Watch 2. W sieci można przeczytać mnóstwo informacji dotyczących nowych urządzeń, gdyż Google nie kryje się z designem i specyfikacją.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)