Wymagania sprzętowe i wersje systemu Microsoft Windows 10 (wideo)

Microsoft Windows 10

Jak każdy system operacyjny tak i Microsoft Windows 10 posiada minimalne wymagania sprzętowe. Oprócz minimalnych wymagań sprzętowych użytkownik musi zdecydować się na odpowiednią edycję Windowsa 10 i przeprowadzić instalację systemu. Niezbędnych informacji dowiesz się czytając poniższy poradnik lub też oglądając materiał wideo znajdujący się na końcu tekstu.

Jak pobrać system operacyjny Microsoft Windows 10?

Pobranie Windows 10

Na pewno wielu z Was zastanawiało się jak pobrać system operacyjny Microsoft Windows 10 przed rozpoczęciem instalacji. Pobranie systemu to jedna z dróg, która pozwala na instalację. Można również kupić nośnik DVD z system. W niniejszej poradzie opiszemy w jaki sposób można pobrać system, a następnie pokażemy, jak go zainstalować.

Jak zablokować dostęp do panelu sterowania w systemie Microsoft Windows 10?

Zasady grup

Bardzo często się zdarza, że z jednego komputera w firmie czy też w domu, korzysta niejedna osoba. Jak wiemy nie każda osoba ma też pojęcie o działaniu i konfigurowaniu systemu operacyjnego Windows 10. W niniejszym poradniku pokażemy w jak można zablokować dostęp do panelu sterowania w systemie Microsoft Windows 10. Zapraszamy.

Instalacja systemu operacyjnego Microsoft Windows 10 z nośnika DVD - część druga

Microsoft Windows 10

Instalacja systemu operacyjnego Microsoft Windows 10 z nośnika DVD to stosunkowo prosta czynność. W niniejszej poradzie opiszemy krok po kroku w jaki sposób to zrobić. Pod każdym z kroków, jeśli będzie to konieczne, umieścimy zrzut ekranu natomiast na samym końcu porady znajdziecie materiał wideo, który przeprowadzi Was przez wszystkie kroki. Zachęcamy do dalszej lektury.