Instalacja systemu operacyjnego Microsoft Windows 10 z nośnika DVD - część druga

Microsoft Windows 10

Instalacja systemu operacyjnego Microsoft Windows 10 z nośnika DVD to stosunkowo prosta czynność. W niniejszej poradzie opiszemy krok po kroku w jaki sposób to zrobić. Pod każdym z kroków, jeśli będzie to konieczne, umieścimy zrzut ekranu natomiast na samym końcu porady znajdziecie materiał wideo, który przeprowadzi Was przez wszystkie kroki. Zachęcamy do dalszej lektury.

Instalacja systemu operacyjnego Microsoft Windows 10 - część pierwsza

Microsoft Windows 10

W niniejszej poradzie skupimy się na instalowaniu systemu operacyjnego jakim jest Microsoft Windows 10. Windows 10 to najnowsze dziecko giganta z Redmond. W związku z tym w opiszemy jakie wymagania stawia przed użytkownikiem Microsoft Windows 10 oraz jak wygląda kompatybilność oprogramowania. W poradzie opiszemy w jaki sposób zainstalować czystą instalację systemu, ale również opiszemy inne alternatywy. Dla osób posiadających starsze wersje systemu Windows opiszemy aktualizację do Windows 10 z poziomu aktualnego systemu. Zachęcamy do lektury.

Microsoft Windows 10 – praca z wirtualnymi pulpitami

Microsoft Windows 10

Niejednokrotnie zdarza się, że mamy otwarte wiele aplikacji, a na pasku zadań i samym pulpicie jest bardzo ciasno. W poprzednich wersjach systemu Windows pojęcie wirtualnych pulpitów, co tu dużo mówić było tylko i wyłącznie wirtualne. Microsoft w najnowszej odsłonie swojego systemu, czyli Windows 10 zaimplementował to, co od wielu lat znane jest na Mac OS X oraz w systemach Linux. Zachęcamy do dalszej lektury niniejszej porady i do obejrzenia materiału wideo.