Jak pobrać system operacyjny Microsoft Windows 10?

Na pewno wielu z Was zastanawiało się jak pobrać system operacyjny Microsoft Windows 10 przed rozpoczęciem instalacji. Pobranie systemu to jedna z dróg, która pozwala na instalację. Można również kupić nośnik DVD z system. W niniejszej poradzie opiszemy w jaki sposób można pobrać system, a następnie pokażemy, jak go zainstalować.

Jak pobrać system operacyjny Microsoft Windows 10?

Pobieranie systemu Microsoft Windows 10 jest czynnością stosukowo prostą. Wystarczy w wyszukiwarce Google wpisać frazę -> Windows 10 do pobrania i wejść w pierwszy link na stronie Microsoftu lub wpisać bezpośredni link do strony -> https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10.

Po kliknięciu ukaże się strona jak poniżej (stan na dzień 17.01.2019).

Następnie klikamy w pobierz narzędzie. Kliknięcie spowoduje pobranie aplikacji, która pobierze system operacyjny Microsoft Windows 10. Uruchamiamy pobrany program, a następnie jedną z opcji. Kolejne kroki postępowania można przeczytać w naszej poradzie pod tym linkiem -> https://komputerpc.pl/index.php/oprogramowanieporady/microsoft-windows-10/1567-instalacja-systemu-operacyjnego-microsoft-windows-10-z-nosnika-dvd-czesc-druga.html

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież