Ergonomiczna mysz Hama EMW-500 – recenzja

Ergonomiczna mysz Hama EMW-500

Mysz Hama EMW-500 to kolejny sprzęt, który trafił na nasze biurko. Nowy model zaliczany jest do grona myszy ergonomicznych, co sugeruje kształt gryzonia. Wśród rozwiązań znajdziemy łączność bezprzewodową, ale również sześć przycisków nawigacyjnych. Jak EMW-500 sprawował się w naszych dłoniach dowiecie się w dalszej części recenzji.

Mysz gamingowa Rapoo V210 – mysz z charakterem?

Mysz gamingowa Rapoo V210

Tym razem przyjrzymy się myszy gamingowej od firmy Rapoo. Gryzoń został oznaczony symbolem V210 czyli krótko i na temat. W naszej recenzji skupimy się, już tradycyjnie, na jakości wykonania i przydatności głównie w grach, ale również spojrzymy na Rapoo V210 z perspektywy piszącego. Zapraszamy do lektury dotyczącej myszy gamingowej Rapoo V210.

Klasyczna mysz w nieklasycznej obudowie – recenzja Rapoo 3510 Plus

Rapoo 3510 Plus

Na nasze biurko trafiła kolejna mysz firmy Rapoo. Gryzoń został zaprojektowany tak, aby wzbudzić u właściciela Rapoo 3510 Plus, pozytywne emocje. Mysz sprawdzi się zarówno przy pracy biurowej, jak i przy grach, dzięki swojej uniwersalnej budowie. W naszej krótkiej recenzji wymienimy plusy i minusy Rapoo 3510 Plus.

Zestaw klawiatura i mysz Rapoo 8000 – recenzja

Zestaw klawiatura i mysz Rapoo 8000

I stało się - kolejny zestaw od Rapoo na naszym warsztacie. Tradycyjnie przyjrzymy się jakości wykonania, przydatności klawiatury i myszy w codziennym użytkowaniu, zarówno przy pracy biurowej, jak i w grach. Ponadto w naszej krótkiej recenzji znajdziecie kilka plusów, jak również i minusów danego zestawu. Zapraszamy do dalszej lektury urządzeń Rapoo 8000.