Klasyczna mysz w nieklasycznej obudowie – recenzja Rapoo 3510 Plus

Rapoo 3510 Plus

Na nasze biurko trafiła kolejna mysz firmy Rapoo. Gryzoń został zaprojektowany tak, aby wzbudzić u właściciela Rapoo 3510 Plus, pozytywne emocje. Mysz sprawdzi się zarówno przy pracy biurowej, jak i przy grach, dzięki swojej uniwersalnej budowie. W naszej krótkiej recenzji wymienimy plusy i minusy Rapoo 3510 Plus.

Mysz gamingowa Rapoo V210 – mysz z charakterem?

Mysz gamingowa Rapoo V210

Tym razem przyjrzymy się myszy gamingowej od firmy Rapoo. Gryzoń został oznaczony symbolem V210 czyli krótko i na temat. W naszej recenzji skupimy się, już tradycyjnie, na jakości wykonania i przydatności głównie w grach, ale również spojrzymy na Rapoo V210 z perspektywy piszącego. Zapraszamy do lektury dotyczącej myszy gamingowej Rapoo V210.

Klawiatura mechaniczna Rapoo V500S – recenzja

Klawiatura mechaniczna Rapoo V500S

Na naszym redakcyjnym biurku pojawiła się kolejna klawiatura mechaniczna. Tym razem jest to klawiatura oznaczona symbolem V500 od firmy Rapoo. Produkt wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, co wynika z braku części numerycznej, a w grach jest to raczej zbędne. Na plus jest niewielka powierzchnia jaką zajmuje V500S. Zapraszamy do dalszej lektury dotyczącej Rapoo V500.

Zestaw klawiatura i mysz Rapoo 8000 – recenzja

Zestaw klawiatura i mysz Rapoo 8000

I stało się - kolejny zestaw od Rapoo na naszym warsztacie. Tradycyjnie przyjrzymy się jakości wykonania, przydatności klawiatury i myszy w codziennym użytkowaniu, zarówno przy pracy biurowej, jak i w grach. Ponadto w naszej krótkiej recenzji znajdziecie kilka plusów, jak również i minusów danego zestawu. Zapraszamy do dalszej lektury urządzeń Rapoo 8000.

Zestaw klawiatura i mysz Rapoo X8100 – krótka recenzja i test

Zestaw klawiatura i mysz Rapoo X8100

Na naszym redakcyjnym biurku pojawił się kolejny zestaw klawiatury i myszy oznaczony symbolem X8100 od firmy Rapoo. W skład zestawu, tak jak już napisałem, wchodzi oburęczna mysz oraz nisko profilowa klawiatura. Cały zestaw łączy się z komputerem bezprzewodowo w popularnym standardzie 2,4 GHz. Zapraszamy do dalszej lektury.