Klawiatura mechaniczna KFA2 Stealth STL-3 – recenzja

Klawiatura mechaniczna KFA2 Stealth STL-3

Od kilku tygodni, dzięki uprzejmości marki KFA2 mamy przyjemność korzystać z klawiatury mechanicznej Stealth STL-3. Konstrukcja została wyposażona w 104 klawisze z podświetleniem LED. Ponadto producent dołożył do zestawu podkładkę pod nadgarstki. KFA2 Stealth STL-3 to rozwiązanie budżetowe, ale o odczuciach z jej używania można przeczytać w dalszej części.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Klawiatura mechaniczna Logitech POP Keys i mysz POP Mouse – recenzja

Klawiatura mechaniczna Logitech POP Keys i mysz POP Mouse

Na naszym redakcyjnym biurku pojawiły się dwa nowe produkty. Pierwszym z nich jest klawiatura mechaniczna Logitech POP Keys natomiast drugim mysz POP Mouse. Zarówno klawiatura jak i mysz skierowane są do osób, które chcą wyrazić siebie poprzez styl, a tego nie można odmówić obu urządzeniom. Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Ergonomiczna mysz Hama EMW-500 – recenzja

Ergonomiczna mysz Hama EMW-500

Mysz Hama EMW-500 to kolejny sprzęt, który trafił na nasze biurko. Nowy model zaliczany jest do grona myszy ergonomicznych, co sugeruje kształt gryzonia. Wśród rozwiązań znajdziemy łączność bezprzewodową, ale również sześć przycisków nawigacyjnych. Jak EMW-500 sprawował się w naszych dłoniach dowiecie się w dalszej części recenzji.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Klasyczna mysz w nieklasycznej obudowie – recenzja Rapoo 3510 Plus

Rapoo 3510 Plus

Na nasze biurko trafiła kolejna mysz firmy Rapoo. Gryzoń został zaprojektowany tak, aby wzbudzić u właściciela Rapoo 3510 Plus, pozytywne emocje. Mysz sprawdzi się zarówno przy pracy biurowej, jak i przy grach, dzięki swojej uniwersalnej budowie. W naszej krótkiej recenzji wymienimy plusy i minusy Rapoo 3510 Plus.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Mysz gamingowa Rapoo V210 – mysz z charakterem?

Mysz gamingowa Rapoo V210

Tym razem przyjrzymy się myszy gamingowej od firmy Rapoo. Gryzoń został oznaczony symbolem V210 czyli krótko i na temat. W naszej recenzji skupimy się, już tradycyjnie, na jakości wykonania i przydatności głównie w grach, ale również spojrzymy na Rapoo V210 z perspektywy piszącego. Zapraszamy do lektury dotyczącej myszy gamingowej Rapoo V210.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Zestaw klawiatura i mysz Rapoo 8000 – recenzja

Zestaw klawiatura i mysz Rapoo 8000

I stało się - kolejny zestaw od Rapoo na naszym warsztacie. Tradycyjnie przyjrzymy się jakości wykonania, przydatności klawiatury i myszy w codziennym użytkowaniu, zarówno przy pracy biurowej, jak i w grach. Ponadto w naszej krótkiej recenzji znajdziecie kilka plusów, jak również i minusów danego zestawu. Zapraszamy do dalszej lektury urządzeń Rapoo 8000.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Klawiatura mechaniczna Rapoo V500S – recenzja

Klawiatura mechaniczna Rapoo V500S

Na naszym redakcyjnym biurku pojawiła się kolejna klawiatura mechaniczna. Tym razem jest to klawiatura oznaczona symbolem V500 od firmy Rapoo. Produkt wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, co wynika z braku części numerycznej, a w grach jest to raczej zbędne. Na plus jest niewielka powierzchnia jaką zajmuje V500S. Zapraszamy do dalszej lektury dotyczącej Rapoo V500.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Zestaw klawiatura i mysz Rapoo X8100 – krótka recenzja i test

Zestaw klawiatura i mysz Rapoo X8100

Na naszym redakcyjnym biurku pojawił się kolejny zestaw klawiatury i myszy oznaczony symbolem X8100 od firmy Rapoo. W skład zestawu, tak jak już napisałem, wchodzi oburęczna mysz oraz nisko profilowa klawiatura. Cały zestaw łączy się z komputerem bezprzewodowo w popularnym standardzie 2,4 GHz. Zapraszamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Klawiatura mechaniczna Zalman ZM-K900M - recenzja

Klawiatura mechaniczna Zalman ZM-K900M

W naszej redakcji pojawiła się tym razem klawiatura mechaniczna firmy Zalman model ZM-K900M. Urządzenie charakteryzuje się prostotą swojej konstrukcji oraz efektami świetlnymi, które można dostosowywać do własnych upodobań. W recenzji znajdziecie informacje o wadach klawiatury, jak i o jej zaletach. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Logitech G303 Daedalus Apex – mysz dla wymagających graczy

Do naszej redakcji trafiła mysz firmy Logitech. Urządzenie zostało oznaczone symbolem G303 Daedalus Apex. Gryzoń wyróżnia się efektownym podświetleniem oraz zaawansowanym czujnikiem optycznych, który wykorzystuje technologię Delta Zero. Ponadto na pokładzie znajdują się też specjalnie zaprojektowane klawisze z naciągiem z metalową sprężyną. Elementem, który jest ważny dla graczy to programowalne przyciski – ich też nie zabrakło. To wszystko możemy przeczytać na stronie producenta. A jak Logitech G303 Daedalus Apex sprawuje się w rzeczywistości? Zachęcamy do dalszej lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)