Tworzenie dokumentów w Microsoft Word 2013 – część czwarta

Tworzenie dokumentów w Microsoft Word 2013

Dziś zajmiemy się wstawieniem znaków i symboli specjalnych, jak i znaków Unicode. Zapoznam Was również z pojęciem autokorekty w odniesieniu do symboli i znaków, a także poprawnej pisowni. Dowiecie się również, czym jest i do czego służy mechanizm klikanie i wpisywanie. Życzę miłej lektury J

Poradnik Microsoft Word 2013

Microsoft Word 2013

          W swoim artykule chciałabym pokazać Wam możliwości, jakie niesie za sobą pakiet Microsoft Word 2013. Wielu z Was zapewne wiele razy korzystalo już z Worda, zastanawiając się, gdzie ustawić akapit, interlinię oraz czym są bękarty i wdowy? Chciałabym, aby ten poradnik Microsoft Word 2013, choć trochę rozjaśnił Wam, jak szybko i w łatwy sposób można sformatować tekst. Wówczas pisanie wszelkich prac będzie dla Was nie tyle udręką, ile przyjemnością.

Na początku omówię usługę office 365, aktywację, jak i wymagania systemowe Microsoft Office 2013, a następnie przejdę do sposobu uruchamiania edytora tekstu oraz jego interfejsu. 

Jak tworzyć komentarze w edytorze tekstu Microsoft Word 2013?

Podczas tworzenia dokumentów tekstowych za pośrednictwem Microsoft Word 2013 zdarza się, że chcemy oddać tekst do sprawdzenia merytorycznego. Stare metody składały się na wydruk i poprawki długopisem najlepiej jeszcze w innym kolorze niż sam tekst. W chwili obecnej Microsoft Word 2013 umożliwia tworzenie komentarzy. W niniejszej poradzie pokażemy w jak tworzyć komentarze w edytorze tekstu Microsoft Word 2013. Zachęcamy do dalszej lektury.