Antena Hama Active Performance 45 DVB-T2 – recenzja

Hama Active Performance 45

Jeszcze w tym roku planowane jest wdrożenie telewizji cyfrowej, która będzie wykorzystywała nowy standard, czyli DVB-T2. W związku z tym firma Hama udostępniła nam do przetestowania nową, aktywną antenę pokojową Performance 45. Antena współpracuje zarówno ze standardem DVB-T jak i ze standardem DVB-T2, który ma być uruchomiony w Polsce 30 czerwca 2022 roku.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

System zarządzania energetycznego Hama - recenzja

System zarządzania energetycznego Hama

W ostatnim czasie do naszej redakcji trafił system zarządzania energetycznego w postaci przekaźnika i dwóch głowic termostatycznych. Jako że sezon grzewczy rozpoczął się już jakiś czas temu, chcemy się podzielić z Wami naszą opinią na temat działania sprzętu od firmy Hama. W recenzji zobaczycie czym się obsługuje cały zestaw i jak on działa w rzeczywistości.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Ładowarki indukcyjne Hama Wireless Charger Ultra Fast 5 i 10 W - recenzja

Ładowarki indukcyjne Hama Wireless Charger Ultra Fast

Od kilku tygodni mamy przyjemność używać ładowarek indukcyjnych niemieckiej firmy Hama. Trafiły do nas modele oznaczone symbolem Wireless Charger Ultra Fast o mocy 5 i 10 W. Obie ładowarki posiadają kompaktowe rozmiary, a w zestawie znajdziemy, oprócz ładowarek, przewody USB do podłączenia, np. do komputera. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)

Akcesoria od firmy Hama – recenzja

Ładowarka Hama 178273

W ostatnim okresie trafiło do nas kilka akcesoriów firmy Hama. Wśród nich znajdziemy ładowarkę sieciową z technologią Qualcomm Quick Charge, adapter 4w1, kable ładujące oraz dwa power packi. Z dostarczonych akcesoriów korzystaliśmy około miesiąca czasy więc możemy co nieco o nich napisać.

Czytaj więcej...

Write comment (0 Comments)