Co nowego w Microsoft Windows Phone 8.1?

Kilka dni temu swoją oficjalną premierę miał system operacyjny Microsoft Windows Phone 8.1. W związku z tym dokonaliśmy aktualizacji na smartfonie z systemem Windows Phone 8 i przyjrzeliśmy się, co zmieniło się na lepsze, a co na gorsze. Powiemy miedzy innymi o Cortanie, nowym wyglądzie ekranu startowego oraz pulpitu. Wspomnimy także o nowym sposobie pisania, czujniku WiFi i czujniku danych. Zachęcamy do dalszej części artykułu.

Co nowego pojawiło się w Microsoft Windows 8.1?

Premiera nowego systemu operacyjnego Microsoft Windows 8.1 już za nami. Wydawać by się mogło, że wizerunku Windows 8 nie da się już poprawić i wydawanie poprawki jest niepotrzebne. Jednak wbrew pozorom zmian w systemie Windows 8.1 jest sporo. Na początek dodamy jeszcze, że to co zobaczymy po aktualizacji powinno wyglądać od samego początku zaraz po premierze Microsoft Windows 8. W artykule przedstawimy najciekawsze i najbardziej zauważalne zmiany jakie zostały wprowadzone przez giganta z Redmond.

Microsoft Word 2013 - pierwsze wrażenia

Microsoft Word 2013 to najnowsza wersja popularnego już programu do edycji tekstu. W najnowszej odsłonie Microsoft Word 2013 pojawiło się kilka udoskonaleń zarówno w samym interfejsie jak również w wygodzie używania programu. Takie nowości jak tryb czytania czy też wznawianie czytania to tylko kilka nowości przyśpieszających i ułatwiających codzienne korzystanie z Microsoft Word 2013. W dalszej części artykułu opiszemy po krótce pozostałe nowości. Zapraszamy do lektury.

Przydatne skróty klawiszowe dostępne w Microsoft Windows 8

Wraz z pojawieniem się na rynku nowego systemu z Microsoftu – Windows 8 pojawiły się też nowe skróty klawiszowe, które mogą przydać się w najmniej oczekiwanym momencie. W związku z tym, że popularność Windows 8 powoli wzrasta postanowiliśmy przybliżyć Wam co możemy zrobić w systemie bez użycia myszki, a przy zastosowaniu klawiatury. Zachęcamy do lektury.

Pierwsze wrażenia z Windows 8 Pro

Niedawno miała miejsce premiera nowego systemu operacyjnego MIcrosoft Windows 8. W związku z tym postanowiliśmy przybliżyć trochę szczegółów nowego oprogramowania. W niniejszym artykule opiszemy pierwsze wrażenia z korzystania z Windows 8 Pro. W trakcie kilku dni korzystania z nowego systemu pojawiło się kilka problemów, ale też przydatnych rozwiązań. Jakie to problemy i dobre rozwiązania przeczytasz w dalszej części artykułu. Zapraszamy do lektury.