Microsoft Outlook 2013 – gdzie kupić lub skąd pobrać?

Microsoft Outlook 2013 to najnowszy produkt firmy z Redmond. W niniejszym krótkim artykule powiemy, gdzie można kupić pakiet Office lub sam program Microsoft Outlook 2013. Wraz z pojawieniem się wersji 2013 Microsoft wyszedł naprzeciw swoim klientom i umożliwił zakup pakietu w różnych formach między innymi jednym z takich sposobów jest pobranie Outlook 2013 z Internetu lub też udanie się do tradycyjnego sklepu w celu zakupu oprogramowania. Zachęcamy do dalszej lektury.

Microsoft Outlook 2013 - zakup tradycyjny

Oprogramowanie biurowe, do którego zaliczany jest program Microsoft Outlook 2013 można kupić w tradycyjnym sklepie. Wystarczy udać się do sieciowych sklepów z elektroniką czy też do najbliższego sklepu komputerowego i kupić to, co będzie nam potrzebne do przejścia dalszej części kursu. 

Microsoft Outlook 2013 - zakup internetowy

Microsoft stanął na wysokości zadana i udostępnił swoje oprogramowanie także do zakupu przez Internet. Dokonać tego można na oficjalnej stronie producenta pod tym linkiem ->Kup Microsoft Office 2013

 

Microsoft Outlook 2013 można kupić jako odrębną aplikację lub w pakiecie z takimi programami jaki Microsoft Word, Excel, PowerPoint lub też innymi dla bardziej zaawansowanych użytkowników. 
Należy pamiętać aby kupić wersję pakietu Office z aplikacją Microsoft Outlook 2013. Przy zakupie zwracajcie uwagę, co jest napisane na opakowaniu. 

Microsoft Outlook 2013 - proces instalacji 

Zakupienie oprogramowania nie wiąże się z otrzymaniem płyty kompaktowej tak jak miało to miejsce w przeszłości. W obecnych czasach firmy oszczędzają i udostępniają swoje oprogramowanie za pośrednictwem Internetu po wpisaniu kodu aktywującego, który został zakupiony przez nas w sklepie. 

W celu zainstalowania Microsoft Outlook 2013 należy wejść na stronę -> http://office.microsoft.com/pl-pl/?fromAR=3 i w prawym górnym rogu kliknąć -> Zainstaluj pakiet Office. 

Następnie logujemy się do naszego konta, jeśli takowe posiadamy, w przeciwnym przypadku należy założyć konto, po czym się na nim zalogować. 

Na ekranie zostanie wyświetlony tekst: „Jeśli masz pakiet Office, ale nie został on aktywowany, możesz użyć w tym celu klucza produktu. Aktywuj pakiet Office teraz.” Klikamy w aktywny link i wyświetli nam się okno pokazane poniżej. 

Na powyższej stronie wpisujemy nasz kod produktu i rozpoczynamy instalację. 

Po zainstalowaniu pakietu pojawi się krótka animacja i mamy już możliwość korzystania z pakietu Office oraz z Microsoft Outlook 2013. 

Microosft Outlook 2013 - podsumowanie

Jak widać zakup jak i instalacja oprogramowania nie jest wcale trudna, ale trzeba zwrócić uwagę przy zakupie na wersję. W następnej części kursu zajmiemy się: Microsoft Outlook 2013 – ważne elementy na początek.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież