Jak nagrać film na YouTube?

W poradzie przedstawię jak nagrać film na YouTube. Wskaże również jakiego programu użyć oraz jak wrzucić film na YouTube. Do tego celu wykorzystam bezpłatny program oraz konto, które używamy do prezentacji nagrań wideo w naszym serwisie. 

 Jak nagrać film na YouTube?

W celu nagrania filmu na YouTube potrzebny nam będzie program, który nagrywa to co się dzieje na ekranie komputera. Aplikację jaką wykorzystujemy nazywa się HyperCam. Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie powinien stanowić problemu z nagraniem potrzebnego materiału. 

W celu nagrania takiego filmu należy wpisać rozdzielczość z jaką ma być zapisane nagranie. Następnie wciskamy F2 i rozpoczyna się zapis. Odpowiadając na pytanie jak nagrać film na YouTube należy odpowiedzieć – należy mieć konto w serwisie YouTube. Poniżej przedstawiam krótkie nagranie wideo przedstawiające najważniejsze elementy programu HyperCam. 

Kolejnym krokiem jest nagranie filmu na YouTube na swoim koncie. Poniżej film instruktarzowy: 

Nagrywanie filmów na YouTube jest prostą czynnością. Należy jednak pamiętać, że w serwisie można nagrywać filmy o maksymalnej wielkości 2 GB (dane na moment pisania tej porady). Ponadto nagranie nie może przekraczać 15 minut. 

Podsumowanie

Nagrywanie filmów na YouTube możliwe jest również przy użyciu innych aplikacji. My korzystamy z HyperCam, który spełnia nasze oczekiwania i jest prostym rozwiązaniem bez zaawansowanych opcji i ustawień

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież