iiyama, czołowy producent monitorów, rozszerza swoją ofertę o nową linię profesjonalnych wyświetlaczy Digital Signage. Seria ProLite 65 obejmuje modele o przekątnych ekranu od 43 do 86 cali: ProLite LH4365UHSB-B1, ProLite LH5065UHSB-B1AG, ProLite LH5565UHSB-B1, ProLite LH6565UHSB-B1, ProLite LH7565UHSB-B1 oraz ProLite LH8665UHSB-B1. Nowe monitory wyróżniają się smukłą konstrukcją, wysoką jasnością do 800 cd/m² i rozdzielczością 4K (Ultra HD), co zapewnia żywy i wyraźny obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Wszechstronność i wydajność dla różnych branż

monitor wielkoformatowy iiyama ProLite LH8665UHSB B1 500px min

Monitory z serii ProLite 65 mogą pracować zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej, oferując niezawodność działania przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem dla środowisk reklamowych i informacyjnych. Wbudowany system operacyjny Android 11 umożliwia łatwe dopasowanie wyświetlaczy do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz płynne uruchamianie aplikacji zewnętrznych firm, w tym wielu platform CMS.

Zaawansowane funkcje zarządzania treścią

Seria ProLite 65 wyposażona jest w system iiSignage2 (Content Management System), który zapewnia zdalne i bezpieczne zarządzanie komunikatami i reklamami. Funkcja FailOver automatycznie wykrywa źródła wejściowe i przełącza się na kolejne dostępne wejście w przypadku braku sygnału, co gwarantuje ciągłość wyświetlania treści. Moduł WiFi, który można demontować, umożliwia zdalne dostarczanie treści za pośrednictwem sieci.

monitor wielkoformatowy iiyama ProLite LH5565UHSB B1 500px min

Funkcje dodatkowe

Monitory posiadają wbudowane głośniki o mocy 2x 10W oraz złącza USB, które umożliwiają uruchamianie i odtwarzanie treści z zewnętrznych nośników. Aplikacja EShare wspiera bezprzewodowe udostępnianie treści, co ułatwia współpracę w firmach i szkołach.

monitor wielkoformatowy iiyama ProLite LH4365UHSB B1 500px min

Dostępność

Nowe wielkoformatowe monitory iiyama z serii ProLite 65 są już dostępne u partnerów firmy. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.