Niezwykle popularny producent sprzętu audio, firma FiiO z Państwa Środka, właśnie wprowadził na rynek swój najnowszy odtwarzacz przenośny, FiiO M23. To urządzenie, będące swoistym następcą kultowego modelu M11, stanowi krok naprzód w dziedzinie przenośnych odtwarzaczy audio.

Jednym z najważniejszych elementów nowego FiiO M23 jest zastosowanie najnowszego chipsetu firmy Asahi Kasei Microdevices, w tym przypadku układów AK4191 i AK4499. To połączenie zapewnia doskonałą jakość dźwięku, zgodną z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających audiofilów. Ponadto, odtwarzacz wyposażono w wzmacniacz słuchawkowy THX AAA-78+ oraz innowacyjny tryb "Desktop Mode", co czyni go wszechstronnym narzędziem audio nie tylko dla miłośników muzyki.

odtwarzacz FiiO M23 500px min

Inżynierowie FiiO postawili na jakość, wybierając flagowy zestaw układów DAC od AKM, co zapewnia bogate i naturalne brzmienie. Opatentowany tryb "Desktop Mode" umożliwia wykorzystanie odtwarzacza jako wysokiej klasy DACa bez konieczności zużywania energii z wbudowanej baterii. Co więcej, zastosowanie nowego, zbalansowanego wzmacniacza słuchawkowego zapewnia doskonałą moc i jakość dźwięku, idealną nawet dla najbardziej wymagających słuchawek.

FiiO M23 wyposażono także w zaawansowany system audio, który zapewnia niespotykane dotąd brzmienie w odtwarzaczach opartych na systemie Android. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się wysoką jakością dźwięku zarówno podczas słuchania muzyki, jak i korzystania z różnych aplikacji muzycznych.

Oprócz doskonałych parametrów audio, FiiO M23 oferuje również wygodę użytkowania. Posiada pojemną baterię o pojemności 5500 mAh, która zapewnia ponad 10 godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki szybkiemu ładowaniu o mocy 30W, odtwarzacz można łatwo naładować w krótkim czasie.

FiiO M23 to doskonały wybór dla wszystkich miłośników wysokiej jakości dźwięku, którzy szukają przenośnego odtwarzacza audio z najlepszymi parametrami brzmieniowymi i funkcjonalnością. Urządzenie jest już dostępne na polskim rynku, a sugerowana cena detaliczna wynosi 3999 złotych.