Road Racing – najnowsza wersja gry już dostępna w Google Play oraz Apple Store

W sklepach Google Play oraz Apple Store pojawiła się najnowsza gra wyścigowa Road Racing. Jak podaje producent gry, wrocławskie studio T-Bull, nowa produkcja gwarantuje niesamowitą rozrywkę w postaci wciągających wyścigów przy zaawansowanej grafice i przy udziale szybkich samochodów. Wrocławska produkcja jest jedną z najlepszych gier wyścigowych dostępnych na systemy mobilne.

Gracz wciela się w rolę kierowcy i bierze udział w wyścigach ulicznych, na których znajdują się liczne przeszkody i utrudnienia. „Bez żadnych wątpliwości możemy powiedzieć, że mobilne gry wyścigowe to nasz konik. W nasze produkcje gra już ponad 140 milionów ludzi, z czego zdecydowana większość wybiera właśnie gry wyścigowe. „Road Racing” to kolejna produkcja, która charakteryzuje się dopracowaną grafiką i wciągającą rozgrywką. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi liczącemu ponad czterdzieści osób, tworzymy gry które pokazują, że polscy producenci mogą śmiało konkurować ze światowymi liderami branży” – komentuje Grzegorz Zwoliński.

Road Racing w najbliższych miesiącach ma się pojawić także na inne platformy między innymi na Windows Phone i BlackBerry.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież