Mad Catz Rat 8 – myszką z dużą personalizacją już dostępna w Polsce

Na polskim rynku pojawiła się mysz oznaczona symbolem Mad Catz Rat 8. Gryzoń charakteryzuje się nie tylko bardzo ciekawym wyglądem, ale również bardzo dobrym sensorem optycznym. Ponadto na pokładzie myszy znajdziemy podświetlenie LED. Mad Catz Rat 8 z pewnością spełni oczekiwania osób bardziej wymagających i doceniających niecodzienny styl.

Mysz Mad Catz Rat 8 została wyposażona w sensor optyczny Pixart PMW3360, który pozwala pracować z maksymalną rozdzielczością 12000 DPI. Producent umożliwił także samodzielne wybieranie raportowania. Ponadto mysz dysponuje maksymalnym przyśpieszenim do 50 G, czyli nawet przy dynamicznych rozgrywkach wszystko będzie działało bardzo dobrze.

Mad Catz Rat 8 to także przełączniki Omron oraz 11 przycisków, które możemy sobie zaprogramować wedle własnego uznania. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także opcja dostosowania wagi gryzonia do własnych potrzeb. Producent poszedł jeszcze dalej i umożliwił zmianę paneli górnej części dostosowując ich położenie do dłoni użytkownika.

Mysz została wyceniona na 416 złotych i w swoim zestawie posiada kabel USB o długości 1,8 m oraz ciężarki do dostosowywania wagi.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież